Krzysztof Ibisz wzruszająco wspomina Żorę Korolyova. Łączyła ich wielka przyjaźń

i

Autor: AKPA/Gillert, Instagram/@krzysztof_ibisz_official

Piękne wspomnienia

Krzysztof Ibisz wzruszająco wspomina Żorę Korolyova. Łączyła ich wielka przyjaźń

2022-10-07 12:49

Krzysztof Ibisz (57 l.) wciąż nie pogodził się ze śmiercią Żory Korolyova (+34 l.). Prezenter zamieścił w sieci chwytający za serce wpis, w którym wyraża tęsknotę za zmarłym tancerzem i wspomina jego najbliższych.

Śmierć Żory Korolyova była ogromnym ciosem zarówno dla jego najbliższych, jak i znajomych ze świata show-biznesu. Nikt nie spodziewał się odejścia tancerza i wszyscy byli wstrząśnięci tą wiadomością. W mediach społecznościowych pożegnało go wiele sław, m.in. Patricia Kazadi, Jan Kliment, Dominika Gwit, Karolina Gorczyca, Bartek Jędrzejak, Kasia Cerekwicka, Ania Karwan, a także ekipa "Tańca z Gwiazdami". 

Krzysztof Ibisz wzruszająco wspomina Żorę Korolyova

6 października Żora Korolyov skończyłby 35 lat. Rocznicę urodzin tancerza w wyjątkowy sposób uczcił Krzysztof Ibisz. Prezenter, z którym Żora miał okazję poznać się na planie "Tańca z Gwiazdami", zamieścił w sieci ich wspólne zdjęcie, które okrasił osobistym wpisem. 

"Hej Żora Korolyov, brakuje mi ciebie. Dziś bym dzwonił z życzeniami na twoje 35. urodziny. Byłeś wspaniałym tatą, kochającym i dbającym o rodziców synem, a z Ewelinką tworzyliście pełen miłości związek. Los miał niestety inne plany… Już nie spotkamy się w Odessie czy Warszawie, nie pogadamy, a co najgorsze, nie przyjedziesz po Sonię. Tak bardzo przykro", napisał prezenter.

Z wpisu, który pojawił się w mediach społecznościowych, dowiadujemy się, że Krzysztof Ibisz i Żora Korolyov bardzo dobrze się znali i spotykali także na gruncie prywatnym. Prezenter wyraził żal, że już nigdy nie zobaczy się z przyjacielem...

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany