Kwiatkowski weźmie udział w "Kawalerze do wzięcia" DLA GEJÓW?! Powalające doniesienia mediów!

2021-04-23 19:22
Dawid Kwiatkowski i jego brat Michał Kwiatkowski
Autor: AKPA Dawid Kwiatkowski i jego brat Michał Kwiatkowski

Według najnowszych doniesień mediów TVN zamierza wystartować z nową produkcją. Już niebawem mają ruszyć zdjęcia do nowego programu "Kawaler do wzięcia", w którym miłości będą szukać geje. Dziennikarze nieoficjalnie ustalili, że w programie ma wystąpić Michał Kwiatkowski, którego bratem jest znany piosenkarz, Dawid Kwiatkowski. Poznajcie sensacyjne szczegóły!

W Polsce związki homoseksualne wciąż budzą wiele emocji, a osoby ze społeczności LGBT+ nieustannie muszą mierzyć się z dyskryminacją. Według najnowszych doniesień portalu Pudelek, już w maju ruszą zdjęcia do nowego show TVN, które ma być odmienioną wersją programu "Kawaler do wzięcia". Format będzie różnił się jednak tym, że tym razem o serce tytułowego kawalera walczyć będą wyłącznie mężczyźni.

NIE PRZEGAP: Ewa Drzyzga w końcu przerwała milczenie, wstrząsające słowa! Mówi o chorobach psychicznych i śmierci!

- Trwają przygotowania do nagrań gejowskiej wersji "Kawalera do wzięcia". Zdjęcia mają rozpocząć się w maju, najprawdopodobniej w Meksyku. Reality show będzie emitowane na Playerze. Jeszcze nie wiadomo, kto poprowadzi program, ale na wstępnych castingach była m.in. Martyna Kondratowicz z pierwszej edycji Hotelu Paradise - zdradził informator Pudelka.

TVN nie zamierza jednak pokazywać programu, który może zostać uznany za zbyt kontrowersyjny, na swoim głównym kanale. Program "Kawaler do wzięcia" z udziałem gejów będzie można oglądać wyłącznie na platformie Player.pl.

Michał Kwiatkowski wystąpi w randkowym show TVN dla gejów? Brat Dawida Kwiatkowskiego był na castingu

Według ustaleń dziennikarzy Pomponika równolegle trwają castingi na prowadzących programu. Zdecydowanym faworytem jest obecnie Michał Kwiatkowski, piosenkarz, którego bratem jest Dawid Kwiatkowski. Michał ma za sobą nieudane małżeństwo, jakiś czas temu rozstał się z mężem Maximem. Podobno zrobił na producentach show TVN największe wrażenie. 

- Michał brał udział w castingu i spisał się świetnie. Jest wyluzowanym i wyoutowanym gejem, który czuje ten klimat, a w Polsce nie opatrzył się jeszcze widzom, jak choćby Michał Piróg. Ma duże szanse, żeby to wygrać, choć część produkcji uważa, że wypełniony samymi mężczyznami show powinna jednak prowadzić kobieta. Dyskusje trwają - powiedziała portalowi osoba związana z produkcją. 

Będziecie oglądać "Kawalera do wzięcia" dla gejów? Dajcie nam znać, co o tym myślicie w komentarzach niżej!

NIE PRZEGAP: Zrozpaczona Cleo przekazała dziś tragiczne wiadomości. Nie żyje bliska jej osoba

Dawid Kwiatkowski wyznaje: Jestem największą parówą w mieście

NIE PRZEGAP: Niemal nikt nie wie, kim w życiu prywatnym jest Tadeusz Sznuk. Prawda o jego żonie zszokuje wielu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE