Maciej Musiał - wielka miłość na peronie

i

Autor: paps

Nowa miłość znanego aktora

Maciej Musiał obściskuje się z SEKSOWNĄ modelką na peronie! Ale czułości, gorące zdjęcia!

2023-03-16 5:30

Weronika Targońska (23 l.), to niezwykle urocza ale i seksowna dziewczyna. Nie ma się więc czemu dziwić, że modelka zawróciła w głowie Maciejowi Musiałowi (28 l.). Para ostatnio widziana była razem na peronie i wręcz nie mogła się od siebie odkleić. Zakochali nie szczędzili sobie czułości. Namiętnym pocałunkom i czułym gestom nie było końca.

Maciek, który ma ogromne powodzenie u kobiet, od kilku miesięcy spotyka się ze śliczną Weroniką. Modelka na co dzień mieszka w Trójmieście, gdzie studiuje na Politechnice Gdańskiej. Ostatnio dziewczyna odwiedziła aktora w stolicy. Kiedy jednak musiała wrócić na uczelnię, gwiazdor, jak przystało na prawdziwego dżentelmena, odwiózł ukochaną na pociąg.

Nie pozwolił też, by jego miłość sama dźwigała bagaże. - Musiał chwycił za jej walizkę i dostarczył ją na sam peron - mówi nam osoba, która widziała całe zdarzenie. I choć przechodnie co chwilę na nich zerkali, para nie szczędziła sobie czułości. Co chwilę spoglądali na siebie z miłością, a kiedy oczekiwali na przyjazd pociągu, nie mogli się od siebie odkleić. Wymieniali głębokie spojrzenia i pocałunki. Maciek przez cały czas trzymał ukochaną w ramionach. Mówi się, że gwiazdor w końcu trafił na tę jedyną, która ma szansę go usidlić. Jakiś czas temu Musiał wyznał, że marzy, by mieć dom i rodzinę. Teraz to marzenie ma szansę się ziścić.

Krzysztof Ibisz o urokach dojrzałego ojcostwa. Będzie miał jeszcze córeczkę?
Sonda
Obserwujesz Macieja Musiała w mediach społecznościowych?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany