Maffashion, Fabijański

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Maffashion, Fabijański

Doszli do porozumienia?

Maffashion ujawnia, z kim jej syn spędzi święta. Znany tata zajmie się pociechą?

2022-11-28 18:00

Ostatnie miesiące w życiu Maffashion (34 l.) upłynęły pod znakiem budowania swojego życia na nowo po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim (35 l.). Na co dzień to celebrytka zajmuje się ich synkiem Bastkiem (2 l.). Jak jednak będą wyglądały zbliżające się święta?

W lipcu tego roku media obiegała informacja o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Głośno również było o skandalu z udziałem znanego aktora. Wydawało się, że para jeszcze długo nie dojdzie porozumienia, a przecież musieli ułożyć jakoś swoje relacje, bo wychowują swojego dwuletniego syna Bastka. Po rozstaniu blogerka modowa zaczęła układać swoje życie na nowo. Zdecydowała się nawet na sprzedaż domu, w którym mieszkała wspólnie z Sebastianem. Wydaje się, że Julka doszła do siebie po tym wszystkim, co miało miejsce kilka miesięcy temu. Jak jednak planuje spędzić zbliżając się święta?

Jak Maffashion spędzi święta? Synek pojedzie do taty?

Święta zbliżają się dużymi krokami. Dla rodziców, którzy nie są już razem, to również czas podziału opieki nad dziećmi. Nie inaczej jest u Maffashion. Okazuje się, że ona z Sebastianem doszli już do porozumienia w sprawie tego, gdzie mały Bastek spędzi święta:

- Podzieliliśmy to pomiędzy sobą. Mam nadzieję, że każdy jest usatysfakcjonowany. Święta jeszcze jakoś da się podzielić, sylwester już ciężej wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Dodała też, że spędzi je ze swoją najbliższą rodziną: "Z moim bratem, bratową, z ich dziećmi. Wiec najlepiej na świecie." Okazuje się, że Maffashion nie przepada za całą przedświąteczną gorączką:

- Szczerze nie lubię. Ja mogę uczestniczyć w tym wszystkim, ale zawsze tak miałam, że wolałam jechać tam, gdzie ktoś to zorganizuje. Mam cudowne ciocie, wujków. W ogóle moja cała rodzina uwielbia gotować i lubią wszystko przygotowywać, jeśli chodzi o Święta. Ja jakoś przez ostatnie lata nie miałam na to wszystko czasu.

Sonda
Jesteś zaskoczony, że Maffashion i Fabijański rozstali się?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają