Magdalena Lubacz w odważnej stylizacji

i

Autor: instagram @marluba Magdalena Lubacz lubi drapieżne stylizacje. To w nich czuje się sobą.

Dama czy nie?

Magdalena Lubacz z "Projekt Lady" wróciła do wyzywającego stylu sprzed programu. Tylko udawała zmianę?

2023-03-22 21:31

Magdalena Lubacz (31 l.) w programie Projekt Lady zmieniła się nie do poznania. Zdjęła doczepy i sztuczne rzęsy, wybierała stonowane stroje i delikatny makijaż. Wyglądała jak skromna dziewczyna. Jej spektakularna zmiana przyczyniła się do zwycięstwa. Nie była jednak trwała, bo kobieta szybko wróciła do stylu sprzed programu. Twierdzi jednak, że najważniejsze zmiany zaszły w jej wnętrzu.

Magdalena Lubacz wygrała 3. edycję programu "Projekt Lady". Dzięki temu zyskała rozgłos i rozpoznawalność, a także zdobyła pierwszych fanów. Przedsiębiorcza kobieta zadbała o to, by właściwie wykorzystać swoje pięć minut sławy. Utrzymywała regularny kontakt z fanami za pomocą social mediów - dziś ma ponad 340 tysiące followersów na Instagramie, a jej Tiktoka obserwuje 544 tysiące osób. Marluba zagrała także w filmie "Dziewczyny z Dubaju", bierze udział w walkach MMA i prowadzi własny biznes. 

Wygrała "Projekt Lady" w 2019. "To właśnie za murami pałacu odmieniło się 5 lat temu całe moje życie"

W dzisiejszym wpisie na Instagramie Marluba wróciła wspomnieniami i do "Projektu Lady" i do życia sprzed programu. W stories opisała, jak wyglądało jej zwyczajne życie i jak jeden impuls sprawił, że jest teraz w tym miejscu. Podkreśliła, że wszystko zaczęło się wraz z programem: - Pałacowy klimat przywołał wspomnienia o Projekcie Lady, bo to właśnie za murami pałacu odmieniło się 5 lat temu całe moje życie.

Zarzucali Magdalenie Lubacz udawaną zmianę. Ona przekonała się, jaka jest naprawdę

Z wpisu wynika również, że to, co zmieniło się najbardziej po programie, to jej wnętrze. - Nie zawsze wiedziałam czego chce od życia, dlatego dziś po pięciu latach cieszę się, że wiem czego chce, akceptuje siebie taką jaka jestem. Podkreśla, że zmiany, które zaszły w niej wtedy zmieniły ją na zawsze. W ten bardzo subtelny sposób dziewczyna dala prztyczka w nos wszystkim tym, którzy zarzucali jej fałsz, opierając się na ocenie jej wyglądu zewnętrznego. Trudno nie przyznać jej racji - jeśli w odważnych stylizacjach w pełni wyraża siebie, to dlaczego niemiałaby ich nosić. Ważne, że była gotowa próbować innego stylu, choćby po to, żeby przekonać się, że nie jest dla niej. 

Patrycja Wieja: Żałuje udziału w "Projekt Lady"? Wyjawiła patent Małgorzaty Rozenek-Majdan!
Sonda
Oglądasz "Projekt Lady"?
Nasi Partnerzy polecają