Foremniak i Wojewódzki

i

Autor: Piętka Mieszko/AKPA; Grabowski/AKPA

Awantura gwiazd

Małgorzata Foremniak odparowała Wojewódzkiemu! "Jestem zażenowana!"

2023-03-19 8:40

Awantura trzech wielkich gwiazd "Mam Talent" dopiero się rozkręca! Po tym, jak Kuba Wojewódzki oskarżył Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską o nielojalność, obie panie zdążyły mu już odpowiedzieć. Jako druga odezwała się gwiazda "Na dobre i na złe". Nie przebierała w słowach!

Małgorzata Foremniak odpowiada Kubie Wojewódzkiemu, który oskarżył ją o nielojalność. Padły mocne słowa

Wielka kłótnia gwiazd "Mam Talent" w rozkwicie! Zaczęło się w programie Kuby Wojewódzkiego. Showman zaprosił na rozmowę Piotra Gąsowskiego. Zaczęli wspominać czasy, w których Gąsowski odszedł z "Twoja twarz brzmi znajomo" w geście solidarności ze zwolnioną stamtąd Katarzyną Skrzynecką. "Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność!" - powiedział wtedy Kuba Wojewódzki. Rozpętała się istna burza! Agnieszka Chylińska nazwała showmana dwulicowym, a teraz do boju ruszyła druga z gwiazd oskarżonych o nielojalność, czyli Małgorzata Foremniak. Gwiazda pokusiła się o zamieszczenie całego oświadczenia na Instagramie. Co napisała?

"Jestem zażenowana jego wypowiedzią. Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu, używa się nie swojego światła"

"Jest mi ogromnie przykro, że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal, oparty na kłamstwie. Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok. Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu "Mam Talent", dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią. W takim razie bardzo proszę nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było głośno. Słabe jest to, że potrzebując tego rozgłosu, używa się nie swojego światła" - napisała dosadnie Małgorzata Foremniak.

Sonda
Czy oglądasz show Kuby Wojewódzkiego?

QUIZ. Najgorętsze romanse polskiego show-biznesu. Sprawdź, czy pamiętasz te namiętne związki!

Pytanie 1 z 10
Świat usłyszał o Rafale Maseraku dzięki "Tańcu z gwiazdami". Artysta obtańcowywał w programie mnóstwo pięknych kobiet, jednak z jedną połączyła go szczególna więź. Nie obyło się bez skandalu. O kim mowa?
Najgorętsze romanse polskiego show-biznesu. Sprawdź, czy pamiętasz te namiętne historie!
Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!