Małgorzata Foremniak w Windsor Castle

i

Autor: AP/Markus Schreiber, Art Service

Polska aktorka żegna królową

Małgorzata Foremniak żegna królową Elżbietę pod zamkiem Windsor. To, co tam zobaczyła wyciska łzy z oczu

2022-09-17 12:55

Małgorzata Foremniak wybrała się pod zamek Windsor, aby pożegnać zmarłą monarchinię. Śmierć Elżbiety II zasmuciła miliony ludzi na całym świecie i najwyraźniej wśród nich znalazła się także polska aktorka. Foremniak zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania sprzed zamku, gdzie wraz z tłumem ludzi pogrążonych w żałobie żegna królową. To, co tam zobaczyła jest naprawdę wzruszające.

Śmierć królowej Elżbiety wstrząsnęła milionami ludzi na całym świecie. Monarchini pełniła swoją funkcję od ponad 70 lat, dlatego tym bardziej nie dziwi fakt, że pod zamkiem Windsor od wielu dni gromadzą się żałobnicy, którzy żegnają królową Elżbietę. Wśród tłumów pojawia się również wielu Polaków, a wśród nich jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak żegna królową Elżbietę II pod Windsor

Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, na których pozuje pod zamkiem Windsor. Foremniak wybrała się tam, aby pożegnać zmarłą królową Elżbietę II. Na Instastories polskiej aktorki pojawiło się również krótkie nagranie, na którym można zauważyć coś naprawdę wzruszającego. Pogrążeni w żałobie Brytyjczycy oprócz kwiatów składają pod bramami zamku laurki, na których widnieje podobizna królowej Elżbiety z psem. Nie od dziś wiadomo, że monarchini uwielbiała psy. Sama była właścicielką dwóch rasy corgi - wabią się Muick i Sandy. Po śmierci królowej Elżbiety II jej ukochanymi czworonogami zajmą się książę Andrzej i jego była żona Sara.

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany