Ależ reakcja

Małgorzata Kożuchowska popłakała się przez Cezarego Pazurę! Potworna awantura. Teraz napisała trzy literki

2023-06-14 10:44

Cazary Pazura i Małgorzata Kożuchowska razem występowali w niezapomnianym filmie "Kiler" Juliusza Machulskiego. Aktorka wyznała, że w tamtym czasie doszło do poważnej scysji między gwiazdami. Mało tego, Małgorzata Kożuchowska popłakała się przez Cezarego Pazurę! Po latach aktorka postanowiła skomentować zdjęcie, na którym widać brzuch kolegi. Napisała tylko trzy literki. Jej reakcja była bardzo wymowna.

Cezary Pazura imponuje rzeźbą i muskulaturą. Zareagowała Małgorzata Kożuchowska

Gdy Cezary Pazura grał z Małgorzatą Kożuchowską w "Kilerze", on miał 35 lat, a ona 26. Lata lecą - wybitny aktor już rok temu skończył 60 lat. Bardzo często panowie w tym wieku sylwetkę mają daleką od idealnej. Brak aktywności fizycznej i niewłaściwa dieta robią swoje. Cezary Pazura jednak takich problemów nie ma. Legendarny aktor przy boku młodej żony dba o formę niczym zwariowany na punkcie swojej muskulatury dwudziestolatek. U Cezarego Pazury wrażenie robi nie tylko imponująca masa mięśniowa i siła fizyczna, lecz także kapitalna rzeźba. Znany m.in. z filmów "Psy", "Sara" czy "Kiler" aktor pokazał na Instagramie swój brzuch. Fotka, na której wiać także małżonkę gwiazdora - Edytę Pazurę, wywołała piorunujące wrażenie. Zdjęcie skomentowała nawet Małgorzata Kożuchowska! Jej reakcja była bardzo wymowna.

Konflikt Małgorzaty Kożuchowskiej i Cezarego Pazury. O co poszło na planie "Kilera"?

Małgorzata Kożuchowska i Cezary Pazura znają się od lat. Niedawno aktorka wyjawiła, że podczas kręcenia zdjęć do "Kilera" doszło do potwornej  awantury! Poszło o sprawy merytoryczne - konkretnie o grę w jednej ze scen. - Ja chciałam bardziej tę zazdrość zakamuflować. Jestem zazdrosna, ale nie pokażę tego. Po kobiecemu, że nie będę się zdradzała, bo to mnie degraduje - tłumaczyła aktorka w programie "Zawierucha filmowa". Reakcja Cezarego Pazury miała dobić Małgorzatę Kożuchowską. - On się na mnie wkurzył i powiedział, że potem te filmy polskie są takie, że nie wiadomo, o co chodzi, że coś grają prawą ręką za lewe ucho, że ma być jasna intencja, ma być zagrany temat i koniec - zdradziła gwiazda. -Pamiętam, że ja się poryczałam. Musiałam wyjść na korytarz - wyjawiła Małgorzata Kożuchowska. W końcu wyszło tak, jak chciał Cezary Pazura. - Zagrałam zazdrość, czyli tak jak Czarek chciał, ale wolałam o tym myśleć, że trochę też zakamuflowałam, żeby nie mieć poczucia totalnej przegranej - tłumaczyła aktorka. Spór między gwiazdami dawno chyba już przestał mieć znaczenie. Dowodem na to jest to, jak Małgorzata Kożuchowska skomentowała zdjęcie Cezarego Pazury z żoną i ich brzuchami. - OMG - napisała aktorka i dodała trzy ikonki ognia. Starszemu koledze na pewno zrobiło się miło. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia, na których widać niesamowitą muskulaturę Cezarego Pazury.

Nie przegap: Odeta Moro prawie nago! Zdjęcia wpadły do sieci, internet zapłonął

Pałac w Śmiłowicach. Tu Pazura brał ślub. Tak wygląda magiczne miejsce pod Krakowem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany