Małogrzata Rozenek

i

Autor: AKPA / Kurnikowski

Jak jej nie jest w tym zimno?!

Małgorzata Rozenek olśniła w czarnej kreacji. Internautka grzmi: "To majty czy sukienka?"

2022-12-21 15:14

Małgorzata Rozenek (44 l.) gościła na gali Kobieca Marka Roku. "Perfekcyjna" zdecydowała się wówczas na czarną sukienkę, która wydaje się, że składa się z body oraz wszytego, przeźroczystego materiału. Część internautów zastanawia się, jak gwiazda w takiej kreacji nie zmarzła. Jedna z fanek była oburzona golizną.

Małgorzata Rozenek nie ustaje w promocji własnej osoby oraz autorskiego biznesu, pojawiając się na medialnych imprezach i udzielając wielu wywiadów. Poza tym może liczyć na stałą reklamę w TVN-ie, prowadząc "Dzień dobry TVN". Kiedy jednak zaczynała karierę w show-biznesie, mało kto spodziewał się, że wyrośnie na pierwszoligową celebrytkę. W ciągu kilku lat doczekała się wielu fanów, ale i hejterów, którzy niemalże na każdym kroku wyłapują jej wpadki. Ostatnim razem też taką zaliczyła? Zdania są podzielone.

Małgorzata Rozenek olśniła w czarnej kreacji. Internautka grzmi: "To majty czy sukienka?"

Małgorzata Rozenek myśli, by rozpocząć karierę polityczną, startując w zbliżających się wyborach do europarlamentu. Być może właśnie między innymi z tego powodu zdecydowała się na tak czynną aktywność w sprawie przywrócenia finansowania zapłodnień metodą in vitro. Właśnie tym zaimponowała Mai Ostaszewskiej (50 l.)

- Małgosiu, dziękuję ogromnie i gratulacje dla ciebie! Robisz tak nieocenioną robotę na rzecz in vitro. Szacunek! Miło było się spotkać przy takiej okazji.

Inny wydźwięk miały natomiast komentarze stałych obserwatorów gwiazdy, którzy pod jej ostatnim postem skupili się na stylizacji gwiazdy. Fikuśna kreacja, choć czarna, nie przypadła części internautom do gustu.

- Rzeczywiście, pięknie wyglądasz, choć powiem, że mi zimno się zrobiło, widząc te ramiona. Jak to wytrzymujesz? Czy emocje rozgrzewają, że nie czuć chłodu?

- To sukienka czy majty jej widać? - zastanawiała się jedna z pań.

"Perfekcyjna" nie zdecydowała się wprawdzie odpowiedzieć na żadną z uwag, jednak mogła liczyć na wiernych fanów, którzy ocenili jej stylizację jako "świetną, perfekcyjną, z klasą i stylem". Gwiazda została z kolei nazwana boginią. Zgodzicie się z takim określeniem?

Sonda
Czy Małgorzata Rozenek tym razem przesadziła?
Nasi Partnerzy polecają