Małgorzata Rozenek skrytykowana! Fijał i Horodyńska: Wąż to kicz

2013-09-03 13:35

Ada Fijał i Joanna Horodyńska ostro krytykują wygląd Małgorzaty Rozenek. Zdaniem modowych wyroczni perfekcyjna pani domu zakładając "wężową" sukienkę postawiła na kicz!

Ada Fijał szaleje w "Party". Jej uwadze nie umknęła "wężowa" stylizacja Małgorzaty Rozenek.

- Stylizacja byłaby poprawna po skróceniu. Wówczas figlarne kieszonki, rozpuszczone włosy i odsłonięte ramiona mogłyby stworzyć apetyczne trio. A tak mamy funkcjonalny zestaw froterująco-piorący. Wąż i blond to zawsze ryzyko kiczu. Stylizacja broni się typowym dla prezenterek włoskiego Rai Uno seksapilem, ale ja widziałabym jednak panią Małgorzatę w bardziej północnych klimatach.

Kreacja również nie podoba się Joannie Horodyńskiej:

Wybór stylizacji krytykuje również Joanna Horodyńska. Stylistka jednak dostrzega w niej kilka plusów:

- Można się odkrywać lub za bardzo zakrywać. Małgorzata czekała chyba na damy dworu, które będą niosły dół jej sukienki, ale nie doszły. Albo chciała pokazać "dwa w jednym": zakładam kreację i mogę też szorować podłogę. Lubię wzory natury egzotycznej, tutaj a la syczący wąż. Jednak do urody i koloru włosów Małgorzaty gad się nie pasuje. Podoba mi się za to odkrywanie ramion, gdyż są drobne i pięknie wyrzeźbione.

>>> Stan Borys: Miłość i joga odejmują mi lat

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE