Małgorzata Socha potrzebuje porady małżeńskiej? Zaskakujące wyznanie gwiazdy o randkowaniu

i

Autor: AKPA

Takie wyznania to u niej rzadkość!

Małgorzata Socha potrzebuje porady małżeńskiej? Zaskakujące wyznanie gwiazdy o randkowaniu

2022-09-24 7:30

Małgorzata Socha (42 l.) jest jedną z tych gwiazd, które niezwykle rzadko dzielą się z fanami swoją prywatnością. Aktorka stara się nie ściągać błysku fleszy na swoją rodzinę, zwłaszcza, że jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, nie jest związany z polskim show-biznesem. Są parą od 25 lat, a pomimo to próżno szukać pikantnych wyznań gwiazdy na temat tego, jak wygląda ich domowa codzienność. Aktorka stara się również chronić przed rozgłosem swoje dzieci, zakrywając ich twarze na zdjęciach. Teraz jednak zdecydowała się na mały wyjątek i wyjawiła małżeński sekret!

Małgorzata Socha otworzyła się na temat randek z mężem. Są parą od 25 lat! "To jest super czas dla na to, żebyśmy byli sami dla siebie"

Małgorzata Socha nie należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się rodzinnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, czy też dzielą się intymnymi detalami swojej domowej codzienności. Choć aktorka jest już od 25 lat związana ze swoim mężem, Krzysztofem Wiśniewskim, rzadko bywają na salonach razem. Spory wpływ na takie podejście gwiazdy do swojej prywatności wynika także z faktu tego, że mąż Małgorzaty Sochy nie jest związany z polskim show-biznesem.

Małgorzata Socha podobnie stanowczo strzeże bezpieczeństwa swojej trójki dzieci, nie pokazując ich twarzy na zdjęciach. Dopiero ostatnio fani mogli zobaczyć, jak wygląda najstarsza córka Małgorzaty Sochy, 9-letnia Zosia! Choć więc o rodzinnym życiu aktorki wiadomo niewiele, podczas pokazu Łukasza Jemioła niespodziewanie zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić małżeński, mały sekret.

Okazuje się, że zapracowani rodzice nawet, jeśli ich grafik jest wyjątkowo napięty, starają się mimo wszystko znaleźć chwilę dla siebie. Romantyczne kolacje we dwoje to dla nich także okazja do tego, aby porozmawiać na ważne tematy bez obecności najmłodszych. Małgorzata Socha nie ukrywała, że pomaga im w tym niania.

Pytana o to, jakie ma sposoby na podniesienie temperatury w związku, udzieliła krótkiej, żartobliwej odpowiedzi. Przeczytacie ją poniżej! Macie jakieś złote porady dla gwiazdy?

Nie mam, jak ktoś ma, dajcie mi do niego numer. (...) Też tak praktykujemy, że udaje nam się wyjść wieczorem. Zawsze to jest super czas dla na to, żebyśmy byli sami dla siebie, porozmawiać jak dorośli. Jak my to mówimy. To jest bardzo przyjemne - wyznała w rozmowie z Pudelkiem Małgorzata Socha, pytana o to, jakie ma sposoby na utrzymanie pikanterii w jej związku z mężem.

Choć Małgorzata Socha strzeże prywatności swojej rodziny na co dzień, nie oznacza to, że nie ma żadnych ujęć gwiazdy w towarzystwie jej wieloletniego męża, Krzysztofa Wiśniewskiego. Razem prezentują się jak wyjątkowo zgodna para. Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy obserwujesz Małgorzatę Sochę w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają