Małgorzata Socha z dziećmi w Laponii. Jej syn zaliczył niezłą wpadkę!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, instagram/@malgosia_socha Małgorzata Socha z dziećmi w Laponii. Jej syn zaliczył niezłą wpadkę!

Co zrobił?

Małgorzata Socha z dziećmi w Laponii. Jej syn zaliczył niezłą wpadkę!

2022-12-12 19:45

Małgorzata Socha (42 l.) w ramach niespodzianki zabrała dzieci do Laponii, do Świętego Mikołaja. Aktorka ochoczo relacjonowała rodzinny wypad na Instagramie. Okazało się, że jej najmłodsza pociecha zaliczyła niezłą wpadkę! Czteroletni Staś uciął sobie drzemkę... i to w jakim momencie!

Małgorzata Socha jest popularną i lubianą aktorką, a prywatnie - żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którą doczekała się trójki dzieci - Zofii (9 l.), Barbary (5 l.) i Stanisława (4 l.). Choć jest ona jedną z zapracowanych gwiazd, wyznaje wprost, że to rodzina jest dla niej priorytetem. 

Do niedawna aktorka nie pokazywała najbliższych w mediach społecznościowych. W końcu jednak zarówno jej mąż, jak i dzieci pokazali się w reklamie. Wygląda także na to, że na dobre zagoszczą w mediach społecznościowych. Ostatnio Małgorzata Socha zabrała rodzinę do Laponii, co pokazała na Instagramie. 

Małgorzata Socha z dziećmi w Laponii. Zabawna wpadka syna aktorki

W niedzielę na Instastories Małgorzaty Sochy pojawiło się tajemnicze zdjęcie z lotniska. Aktorka początkowo nie zdradziła swoich podróżniczych planów, po krótkim czasie zdradziła jednak fanom, co planuje. Sporo internautów zgadło, że gwiazda zabrała dzieci do Laponii - regionu, który znany jest jako kraina Świętego Mikołaja. 

Na jej najbliższych czekała moc atrakcji - wycieczka psim zaprzęgiem, a także spotkanie z samym Mikołajem. Okazało się jednak, że by dzieci mogły spędzić parę chwil ze słynnym brodaczem i otrzymać prezent, muszą odstać swoje w długiej kolejce. Staś, czteroletni synek Małgorzaty Sochy, najwyraźniej zmęczony wrażeniami, postanowił uciąć sobie krótką drzemkę! Aktorka pokazała na Instastory, jak chłopiec śpi na jej rękach. 

Najważniejszy moment, kolejka do Świętego Mikołaja. I co? Stachu zasnął. Poszło, mam nadzieję, że obudzi się we właściwym momencie - opowiadała gwiazda. 

Sonda
Czy obserwujesz Małgorzatę Sochę w mediach społecznościowych?
Nasi Partnerzy polecają