Ujawniamy!

Zarobki Małgorzaty Sochy szokują. Nie musi już grać w filmach

2022-12-03 4:15

Cała Polska pokochała Małgorzatę Sochę (42 l.) dzięki jej serialowym i filmowym rolom. Sympatyczna dziewczyna z sąsiedztwa, z którą można się utożsamić, szybko podbiła też serca reklamodawców. Dlatego dziś Socha o wiele częściej gra w reklamach niż w filmach. I o wiele więcej na tym zarabia.

Fani talentu aktorskiego Małgorzaty Sochy próżno będą szukać jej w nowych produkcjach filmowych, a i w serialach jest jej coraz mniej. Ostatni film z jej udziałem trafił do kin trzy lata temu. Ostatnio Socha zrezygnowała też z roli w tasiemcu „Na Wspólnej”, w którym pojawiała się regularnie od kilkunastu lat. Jak udało nam się dowiedzieć, jej postać zostanie uśmiercona. Zuza ulegnie wypadkowi, po którym zapadnie w śpiączkę, a wkrótce umrze. Mówi się, że do końca dobiegł też serial „Przyjaciółki”, którego Polsat wyemitował aż 20 sezonów. 

Małgosi jest to na rękę, bo, jak sama mówi, z roli w „Na Wspólnej” zrezygnowała, by mieć więcej czasu dla rodziny. A mimo braku nowych ról o finanse nie musi się martwić, bowiem Socha to prawdziwa królowa reklam. I nie promuje byle czego.

Od kilku lat Małgorzata Socha jest twarzą sklepów meblarskich. I można by pomyśleć, że po tak charakterystycznej, dużej kampanii Socha nie dostanie szybko innych reklam. Nic bardziej mylnego. Tylko w ostatnich tygodniach aktorka zaczęła promować też światową markę szamponów i równie popularną światową markę kosmetyków do makijażu. Za każdą z tych reklam mogła zainkasować nawet 500 tys. zł.

A to wciąż nie koniec. Na bilbordy w całej Polsce trafiła właśnie najważniejsza, bo świąteczna kampania popularnej marki biżuteryjnej. Socha pojawia się w niej z całą swoją rodziną – mamą, mężem, i po raz pierwszy w życiu do reklamy wciągnęła też swoje córki i syna. W dodatku spoty reklamowe zostały nagrane w jej własnym domu. Za taką kampanię aktorka mogła dostać nawet milion złotych.

Socha świetnie zarabia też na swoim Instagramie. Za lokowanie produktów i polecenie perfum czy lokówek, a ostatnio także alkoholi, Małgosia może zgarniać dodatkowo nawet 100 tys. miesięcznie.

Nic więc dziwnego, że zarabiając prawie 3 mln rocznie na samych reklamach, nie musi walczyć o role w filmach i serialach. I być może mogłaby już żyć z samych reklam – tak jak chociażby Marek Kondrat (72 l.), który już lata temu zrezygnował z aktorstwa. Co roku zgarnia teraz co najmniej milion złotych na reklamie banku, co bardzo sobie chwali.

Medioznawca twierdzi jednak, że Małgosia jest na to jeszcze zbyt młoda.

Małgorzata Socha jeszcze nie może pozwolić sobie na to, by jak Marek Kondrat żyć z reklamy. Jest dużo młodsza i nie ma jeszcze takiej pozycji. Poza tym nie może być znana tylko z grania w reklamach. Jeśli przestanie grać w serialach, w końcu zniknie też i z reklam mówi nam dr Wojciech Szalkiewicz (56 l.).

Mamy więc nadzieję, że gwieździe uda się znaleźć złoty środek pomiędzy życiem rodzinnym a pracą na planie nowego serialu czy kolejnego filmowego hitu. Szkoda przecież jej komediowego talentu i nieodpartego uroku osobistego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają