Małgorzata Socha

i

Autor: AKPA / Baranowski Michał

"Synuś jak mamusia"

Małgorzata Socha W KOŃCU pokazała twarze dzieci! Fani w szoku!

2022-11-06 7:30

Małgorzata Socha (42 l.) zaskoczyła chyba wszystkich, kiedy w sobotni wieczór zdecydowała się opublikować chyba najbardziej prywatne zdjęcie, jakie do tej pory pojawiło się w jej social mediach. Dlaczego? Aktorka, która zawsze chroniła prywatności dzieci, postanowiła przestać ukrywać ich twarze! "Piękna rodzinka" - czytamy pod wpisem.

Małgorzata Socha od zawsze należała do grona gwiazd, które pilnie strzegły prywatności swoich dzieci. Choć publikowała zdjęcia z nimi w roli głównej, nigdy nie pokazywała ich twarzy. W ostatnim czasie powoli zaczęła wrzucać jednak zdjęcia, na których można było zobaczyć, jak wyglądają jej pociechy. 5 listopada odkryła jednak wszystkie karty i dodała na Instagram zdjęcie swojej pięcioosobowej rodziny. Fani już piszą, do kogo podobna jest Zosia (9 l.), Barbara (5 l.) oraz Stanisław (4 l.).

Małgorzata W KOŃCU pokazała twarze dzieci! Fani w szoku!

Małgorzata Socha od 2008 roku jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym doczekała się trójki dzieci. Para od zawsze strzegła prywatności dzieci, co więcej, o swoim związku też nie opowiadała zbyt wiele. Dlaczego więc aktorka i jej maż zdecydowali się pokazać zdjęcia pociech? Powód bardzo istotny.

- Mam ogromne szczęście, że jestem mamą tej trójki cudownych, zdrowych, uśmiechniętych rozrabiaków, ale wiem, że, niestety, nie zawsze tak jest… Według informacji Instytutu Matki i Dziecka, w ostatnich miesiącach przybywa coraz więcej przypadków ciężkich wad wrodzonych u płodów. Często te pacjentki nie wiedzą, gdzie mogą się zgłosić, aby uzyskać pomoc, a w wielu przypadkach naprawdę wiele da się zrobić, by poprawić stan zdrowia maluszka i dać mu szansę na normalne życie. W Instytucie Matki i Dziecka działa poradnia, w której mama uzyska kompleksową opiekę i diagnostykę. Zostawiam Wam w komentarzu link do tego miejsca - napisała, informując, gdzie rodziny z chorymi dziećmi mogą otrzymać pomoc.

Choć wpis bardzo ważny i potrzebny, internauci skupili się w dużej mierze na fakcie, że aktorka po raz pierwszy pokazała twarze wszystkich pociech. Bardzo ich to ucieszyło.

- Jakie śliczne zdjęcie! Dziewczynka na środku [Zosia - przyp. red.] bardzo do mamy podobna.

- Śliczna rodzinka! Córka po lewej [Basia - przyp. red.] cały tato. Reszta cała mama.

- Fajnie, że nie ukrywacie dzieci, pozdrawiam serdecznie.

Myślicie, że aktorka będzie wrzucać coraz więcej tak pięknych zdjęć swojej rodziny? Oby! Jak widać, internauci bardzo na to czekali.

Sonda
Rozpieszczasz swoje dzieci?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany