Mamy zdjęcia

Socha zamknęła się w sklepie i rozebrała do bielizny. Kupowała seksowne ciuszki [ZDJĘCIA]

2022-12-12 4:50

Małgorzata Socha (42 l.) może się czuć na zakupach jak prawdziwa królowa. Nie dość, że cała obsługa butiku zajmuje się tylko nią, to jeszcze nie musi sama dźwigać toreb. Ma od tego specjalnego człowieka. Zobaczcie zdjęcia

Małgorzat Socha jest ikoną mody. I choć zatrudnia stylistów, sama również lubi wyskoczyć na zakupy. Zwłaszcza gdy chce kupić coś seksownego. Ostatnio gwiazda zawitała na popularną stołeczną ulicę Mokotowską, gdzie ceny w butikach potrafią zwalić z nóg. Socha wybrała ten z ekskluzywnymi światowymi markami. A że nie było w nim innych klientów, wychodziła z przymierzalni i przeglądała się w dużym lustrze. Nie zwracała uwagi na to, że mierzy akurat seksowny, bieliźniany top. Czarna bluzeczka podkreślała idealną figurę gwiazdy. Część fatałaszków Małgosia oczywiście zakupiła. I nawet nie musiała sama nieść swoich zakupów. Torby zaniesiono jej do samochodu.

Ale nie ma się co dziwić. Socha może pozwolić sobie na szaleństwa na zakupach. Jak informowaliśmy, Małgosia rocznie zgarnia z reklam nawet trzy miliony złotych, więc nie musi trzymać się za kieszeń.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Zarobki Małgorzaty Sochy szokują. Nie musi już grać w filmach

Zobaczcie w naszej galerii, jak Małgorzata Socha szaleje na zakupach:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany