Małgorzata Tomaszewska komentuje zatrzymanie Królikowskiego

i

Autor: Mieszko Piętka/Akpa, Instagram Małgorzata Tomaszewska komentuje zatrzymanie Królikowskiego

Broni aktora?

Małgorzata Tomaszewska komentuje zatrzymanie Antka Królikowskiego: Łatwo się pogubić

2023-02-19 13:00

Sobotnie zatrzymanie Antka Królikowskiego (34 l.) przez policję zelektryzowało media. Aktor został poddany testom na obecność narkotyków, które wykazały, że zażywał substancje odurzające. Jak sam wyjaśnił, przyjmuje medyczną marihuanę, która wspomaga jego leczenie stwardnienia rozsianego. Sprawę na gorąco skomentowała Małgorzata Tomaszewska, która z troską wypowiedziała się o aktorze.

Antek Królikowski został zatrzymany przez policję, gdy był w drodze na widzenie z dzieckiem. Policja czekała na niego i zatrzymała jego auto. Aktor był trzeźwy, jednak narko-test wykazał zażycie substancji odurzającej. Po wyjściu z komendy policji aktor wyjaśnił całą sprawę w swoim oświadczeniu. 

Ktoś anonimowo wezwał na niego policję. 

"Do zatrzymania doszło ok. 16:00 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym, jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi, aby spotkać się z synkiem. Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli. Alko-test wykazał, że jestem trzeźwy. Jednak narko-test wykrył THC, którym wspomagam moje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru" - napisał Antek w komunikacie do mediów. 

Przeczytaj całe oświadczenie Antka Królikowskiego tutaj: Antek Królikowski wydał OŚWIADCZENIE. Wyjaśnia, jak wyglądało zatrzymanie: "Nie zażywam narkotyków"

Portal JastrząbPost zapytał o komentarz w sprawie zatrzymania aktora Małgorzatę Tomaszewską. Prezenterka TVP była w szoku.

- Życie pokazuje, że łatwo się pogubić. Jestem bardzo zaskoczona. To są zawsze przykre informacje. Trudno jest to skomentować. Mam nadzieję, że każdy z nas przy tym blasku fleszy jednak znajdzie siebie - powiedziała portalowi.

Gwiazda telewizji zaznaczyła, że świat show-biznesu bywa ciężki. 

- Ja mogę powiedzieć na swoim przykładzie, że ten świat jest trudny. Czasami nie masz ochoty z nikim rozmawiać, czy wyjść na imprezę, tak jak znajomi by chcieli, bo masz taki natłok wszystkiego, co się dzieje dookoła, każde twoje słowo może być zrozumiane zupełnie inaczej, musisz uważać na to co robisz, że masz ochotę czasem po prostu pobyć w domu, w gaciach i porobić sobie co chcesz - powiedziała Tomaszewska.

Zgadzacie się z nią?

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.