Mamy listę i zdjęcia kochanek Antka Królikowskiego! Spał nawet z matką dziecka swojego brata! [ZDJĘCIA]

2022-03-09 14:20
Antek Królikowski: partnerki, romanse, żona
Autor: AKPA Antek Królikowski: partnerki, romanse, żona

Antek Królikowski (33 l.) nie bez powodu zyskał miano "bawidamka". Przez lata zmieniał kobiety, jak rękawiczki, a lista jego byłych partnerek i przelotnych romansów jest bardzo długa... Znajdziemy na niej wiele znanych nazwisk, a wśród nich pojawia się nawet narzeczona jego brata i matka jego dziecka. W dalszej części artykułu przedstawiamy wszystkie kobiety, które straciły głowę dla frywolnego aktora.

W sierpniu ubiegłego roku Antek Królikowski ożenił się z Joanną Opozdą. Niedługo potem wyszło na jaw, że małżeństwo spodziewa się dziecka. Wielu wierzyło, że Antek w końcu się ustatkuje. Ale dawna natura dała o sobie znać. Jeszcze przed narodzinami synka, aktor porzucił ciężarną żonę.

Okazało się, że znalazł już pocieszenie w ramionach innej kobiety. Antek Królikowski wdał się w romans z sąsiadką swojej żony, która nie jest związana z show-biznesem. Joanna Opozda jest zrozpaczona. Aktorka zamierza wnieść pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża. 

ZOBACZ: Joanna Opozda wnosi pozew o rozwód. Antek Królikowski sporo zapłaci. Szczegóły tylko u nas

Choć większość zdecydowanie współczuje Joannie, to często pojawiają się głosy, że rozpad ich małżeństwa można było przewidzieć. Wielu powołuje się na burzliwą przeszłość aktora, który nie potrafił długo zagrzać miejsca u boku jednej kobiety. A lista jego byłych partnerek i kochanek jest naprawdę długa. Nie wszystkie jednak zostały przez niego porzucone lub zdradzone. Część z nich nie mogła zaakceptować jego beztroskiego trybu życia i zdecydowała o zakończeniu tej relacji. 

Zobaczcie na zdjęciach niżej kobiety, które straciły głowę dla Antka Królikowskiego. Poznacie też sensacyjne kulisy tych relacji.

NIE PRZEGAP: Antek Królikowski porzucił żonę, a teraz psa. Wiemy, co z nim zrobił

Sonda
Czy Antek Królikowski to odpowiedzialny mężczyzna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE