SG KROLIKOWSKI

i

Autor: SE

Wiemy, kim jest nowa sympatia Antka Królikowskiego. To dla niej porzucił żonę i syna

2022-02-25 16:23

Antoni Królikowski (33 l.) poważnie naraził się fanom. Pudelek podał, że gwiazdor porzucił żonę i nowo narodzonego synka, by związać się z inną kobietą. Portal ujawnił, kim jest nowa sympatia gwiazdora. Dla wielu osób będzie to spore zaskoczenie.

Antek Królikowski zaledwie kilka dni temu został tatą. Aktor ucieszył się z nowej roli tak bardzo, że jeszcze tego samego dnia został przyłapany przez fotoreportera pod szpitalem, gdzie rodziła Joanna Opozda. Przybył on tam w towarzystwie kolegi, dużego misia i kwiatów. Jak się później okazało, podarunki zostawił na recepcji. Wydawało się, że w relacji aktorskiej pary wszystko dobrze się układa i wtedy zdarzyło się coś nieoczekiwanego. Media obiegła szokująca informacja o ich rozstaniu. Pudelek poinformował, że Antek Królikowski miał się zakochać w innej kobiecie i się do niej przeprowadzić. 

Kim jest nowa ukochana Królikowskiego?

Jak informuje Pudelek, Królikowski stracił głowę dla prawniczki o imieniu Izabela. Kobieta była podobno sąsiadką Joanny i poznali się, kiedy aktor wprowadził się do mieszkania żony. Kiedy Opozda dowiedziała się o jego niewierności, ten miał przestać ukrywać nową ukochaną i zacząć zabierać ją na wspólne imprezy.

- Kiedy wszystko się wydało, Izabela wyprowadziła się z sąsiedztwa Joanny do apartamentu w zupełnie innej dzielnicy Warszawy, gdzie zamieszkała już razem z Antkiem. W ten weekend wybierają się razem na jakiś romantyczny wypad, chyba w góry. Asia jest zdruzgotana - twierdzi źródło Pudelka.

Plejadzie udało się skontaktować z Joanną Opozdą, która powiedziała jedynie: Jestem w połogu, dwa dni po urodzeniu dziecka, proszę o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie.

Czytając tę historię aż trudno w nią uwierzyć. Dla wielu fanów Asi i Antka brzmi ona bardziej jak scenariusz telenoweli, aniżeli prawdziwe życie.

Zobacz w naszej galerii, jak Antek Królikowski i Joanna Opozda prezentowali się razem na czerwonym dywanie

Sonda
Czy wierzysz, że Królikowski zostawił Opozdę, gdy była w zaawansowanej ciąży?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE