Wyglądali niesamowicie!

Mamy zdjęcia z finału "Sanatorium miłości"! Kuracjusze zadali szyku na czerwonym dywanie

2023-02-27 16:02

Finał "Sanatorium miłości 5" zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę, 5 marca 2023 roku, dowiemy się, komu przypadnie zaszczytny tytuł Króla i Królowej Turnusu. Zobacz zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

Finał "Sanatorium miłości" odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 5 marca 2023 roku o godzinie 21:20 na antenie TVP1. Jak zawsze będzie to bardzo uroczyste wydarzenie, podczas którego zostaną wybrani Król oraz Królowa Turnusu. Wiadomo już, że u boku Marty Manowskiej stanie Łukasz Nowicki, który poprowadzi całą imprezę. Czy i w tym sezonie czekają nas zaręczyny jednej z par?

Finał "Sanatorium miłości 5". Tak kuracjusze prezentowali się na czerwonym dywanie!

Nie da się ukryć, że "Sanatorium miłości 5" nie obfitowało w relacje romantyczne. Pewną parą są Ula i Zdzisiek, którzy okazują sobie uczucia niemal od początku sezonu. Niestety, nie wszystkim udało się znaleźć drugie połówki. Kilku panów dostało kosza od swoich sympatii. Mowa o Zbyszku, Józefie, Krzysztofie i Dariuszu. Dzięki "Sanatorium miłości 5" powstały jednak przyjaźnie. Można podejrzewać, że przetrwa zwłaszcza relacja Asi i Bożeny, które traktują się jak siostry. 

W ostatnim, 10. odcinku programu każdy z kuracjuszy będzie mógł poczuć się jak prawdziwy model. Uczestników czeka zmysłowa sesja zdjęciowa! Jak możemy zobaczyć w zapowiedzi ostatniego epizodu, na wybiegu pojawią się ubrani jedynie w bieliznę… Później czeka ich bal, podczas którego zostaną wybrani Król i Królowa Turnusu. Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu - Hotelu w Konarach nieopodal Buska-Zdroju.

Zobaczcie zdjęcia z finału "Sanatorium miłości 5" w naszej galerii!

Sonda
Oglądasz 5. sezon "Sanatorium miłości"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany