Ale widoki!

Marcin Mroczek pokazał na plaży swój kaloryfer. Uwagę przykuwa jeden szczegół na klatce piersiowej aktora

2023-07-13 5:30

Do gwiazd, które w tym roku postawiły na wypoczynek nad Bałtykiem dołączył Marcin Mroczek (41 l.). Aktor „M jak miłość” zabrał żonę i synów do Sopotu, gdzie aktywnie spędzali czas. Przy okazji gwiazdor zaprezentował swoją boską sylwetkę.

Patrząc na te zdjęcia nie mamy wątpliwości, że wczasowiczki miały na czym oko zawiesić. Przystojny Marcin Mroczek prezentował się na sopockiej plaży niczym grecki Adonis. Widać, że dba o tężyznę fizyczną. Niestety wysportowany celebryta nie był jednak sam. Czas spędzał ze swoją żoną Marleną (35 l.) oraz synami Ignacym (7 l.) i Kacprem (6 l.), więc nie było mowy o żadnych flirtach.

Marcin Mroczek super tata!

Widać, że jest fantastycznym tatą, który nie tylko doskonale dogaduje się z chłopcami, ale dba również o to by nie dostali poparzeń słonecznych. W międzyczasie smarował im ciał kremem z filtrem. Aktor nie tylko prężył się do słońca, ale przede wszystkim postawił na ruch, a przy okazji uczył grać chłopców w siatkówkę plażową. Zabawa z pewnością była przednia. Po harcach na piasku postanowił schłodzić się zimnym napojem.

Boski Marcin Mroczek i jego nadbałtycki urlop w naszej galerii!

Gwiazdor M jak miłość pokazał tajemne miejsce z dzieciństwa. To tu Marcin Mroczek spędzał wakacje
Sonda
Kto jest lepszym tatą - Marcin Mroczek czy jego Piotrek z "M jak miłość"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany