Maria Dębska chce na zawsze odciąć się od Marcina Bosaka. Jej zachowanie nie pozostawia złudzeń

2022-01-28 21:00
Marcin Bosak i Maria Dębska nie są już razem? Dramatyczny wpis gwiazdora M jak miłość
Autor: AKPA Marcin Bosak i Maria Dębska nie są już razem? Dramatyczny wpis gwiazdora "M jak miłość"

Zaledwie rok od ślubu Marii Dębskiej (31 l.) i Marcina Bosaka (43 l.), para postanowiła się rozstać. Tygodnik "Świat&Ludzie" poinformował, że oprócz zerwania kontaktu w życiu prywatnym, aktorzy przestali również grać we wspólnej sztuce w teatrze. Przyjaciele gwiazdy zdradzili prawdę o relacji Dębskiej i Bosaka. Ponoć celebrytka chce odciąć się od byłego partnera na dobre!

Zanim Marcin Bosak poślubił 12 lat młodszą ukochaną Marię Dębską,  przez wiele lat spotykał się z matką swoich dzieci Moniką Pikułą. Miłość do nowo poznanej kobiety była jednak na tyle silna, że zdecydował się pozostawić swoje dotychczasowe życie za sobą i zacząć budować przyszłość u boku Dębskiej. Niestety, nie wszystko przebiegło zgodnie z planem. Zaledwie rok po ślubie, para rozstała się. Żadne z nich publicznie nie podało powodu konfliktu, który przyczynił się do decyzji o zerwaniu relacji.

Zobacz: Maria Dębska zabrała głos w sprawie plotek o rozstaniu z mężem. Aż kipi od emocji!

Maria Dębska chce odciąć się od Marcina Bosaka

Zanim do mediów trafiła informacja o rozstaniu Marii Dębskiej i Marcina Bosaka, wiele osób podejrzewało, że może to nastąpić już niebawem. Aktorka skomentowała wtedy te spekulacje w swoich mediach społecznościowych słowami: 

"Zalecam ostrożność wszystkim, którzy chcieliby mnie uściskać, powygłupiać się i pośmiać w moim towarzystwie, lub, o zgrozo, powiedzieć coś na ucho, gdyż można bardzo łatwo zostać obwołanym moim adoratorem. Myślałam, że niektóre media plotkarskie nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć, a jednak. Zwykle nie komentuję, ale tu naprawdę usiadłam z popcornem śledząc wydarzenia dotyczące mnie samej. Uspokajam, umiem wychodzić z roli. Peace!" (cytat dosłowny).

Wkrótce jednak okazało się, że plotki o rzekomym rozpadzie małżeństwa Dębskiej okazały się prawdą. Dziś aktorka nie chce już mieć z byłym ukochanym nic wspólnego. Przyjaciele aktorki zdradzili portalowi "Świat&Ludzie", że Maria Dębska nie lubi, gdy ktokolwiek wspomina przy niej o jej byłym mężu. Gwiazda filmu „Bo we mnie jest seks” chce na zawsze zamknąć ten rozdział.

„Marysia już nie chce mieć nic wspólnego z Marcinem. Denerwuje się, gdy w ogóle ktoś w jej towarzystwie o nim wspomina. Bardzo ją zawiódł jako partner, ale i jako przyjaciel” – czytamy.

Prywatny konflikt Dębskiej i Bosaka jest na tyle silny, że para nie zagra już wspólnie spektaklu Teatru Kamienica, pt. „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko", do którego przygotowania trwały miesiącami. Gazeta twierdzi, że występują razem tylko na plakacie, a na deskach teatru Marię Dębską ma zastąpić Milena Suszyńska.

Zobacz galerię: Kamil z M jak miłość zostanie ojcem? Radosne wieści u Marcina Bosaka pięć dni po ślubie z Marią Dębską 

Sonda
Czy Maria Dębska i Marcin Bosak pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE