Junior musi dostać pieniądze po Krawczyku

i

Autor: Akpa Junior musi dostać pieniądze po Krawczyku

Będzie gorąco!

Marian Lichtman świadkiem w procesie o spadek Krzysztofie. Zabrał głos w sprawie Juniora. Czy Ewa będzie musiała podzielić się majątkiem?

2022-11-29 5:30

Krzysztof Krawczyk (†74 l.) zapewne przewraca się w grobie. Choć od jego śmierci minęło już półtora roku, w sądzie wciąż toczy się batalia o majątek po znanym artyście. Niemal cały spadek przypadł jego żonie Ewie Krawczyk (62 l.). Przyjaciele muzyka nie zgadzają się z takim podziałem i stoją murem za pominiętym w testamencie synem artysty, Krzysztofem Igorem Krawczykiem (49 l.). Jutro kolejna rozprawa. Świadkiem będzie Marian Lichtman (75 l.).

Znany z Trubadurów Marian Lichtman nie może pojąć, dlaczego niepełnosprawny Krzysztof junior nie otrzymał spadku po słynnym ojcu. Nie może zrozumieć, że wdowa po piosenkarzu nie podzieliła się majątkiem z cierpiącym na padaczkę pasierbem. Odziedziczyła dom pod Łodzią, ma też prawa do tantiem.

– 30 listopada przesłuchani zostaną kolejni świadkowie, w tym ja. Na pewno będę zeznawał zgodnie z prawdą i ze swoim sumieniem. Z całego serca będę mówił prawdę i tylko prawdę. Uważam, że sprawiedliwości powinno stać się zadość. Najwyższy czas, żeby Ewa zrozumiała, że Krzyś jest synem jej męża i należy mu się odpowiednia dola majątku. Ona od tego nie ucieknie, bo my nie pozwolimy na to my, przyjaciele, i opinia publiczna podkreśla w rozmowie z „Super Expressem” Marian Lichtman. – Ona myśli, że umknie sprawiedliwości, ale to jest niemożliwe. Mam nadzieję, że stawi się w sądzie – zauważa Marian.

Krzysztof Igor Krawczyk przed poprzednią rozprawą dostał ataku padaczki. Jak się teraz czuje?

W sądzie na pewno nie zabraknie Krzysztofa juniora. – Na razie wszystko jest w porządku. Jest wyciszony. Na szczęście nie miał kolejnych ataków padaczki. Mam nadzieję, że nic nie wytrąci go z równowagi i stan jego zdrowia przed procesem się nie pogorszy. Mieszka w mieszkaniu, które pomógł mu ogarnąć Krzysiek Cwynar (80 l.) – zdradza nasz rozmówca.

Wojna o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Trwa proces
Sonda
Krzysztof Krawczyk junior powinien podważać testament ojca?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają