Marina Łuczenko szczerze o Ani Lewandowskiej. Kto by się spodziewał! To nie jest łatwe

i

Autor: Instagram/Marina Łuczenko

Dostrzega różnicę

Marina Łuczenko szczerze o Ani Lewandowskiej. Kto by się spodziewał! "To nie jest łatwe"

2022-12-01 22:02

Ania i Robert Lewandowscy od lat przyjaźnią się z Wojtkiem Szczęsnym (32 l.) i jego żoną, Mariną Łuczenko-Szczęsną (33 l.). Razem jeżdżą na egzotyczne wakacje, emocjonują się polską piłką, a także, jak się domyślamy, wspierają się w obszarze zawodowym. Tu jednak serdeczne przyjaciółki różni jedna rzecz. Marina, choć o Ani wyrażała się w samych superlatywach, zdradziła, czemu nie uważa, żeby była do niej podobna! Więcej poniżej.

Marina Łuczenko-Szczęsna prawi komplementy Ani Lewandowskiej. Takie z nich przyjaciółki! Różni je jedna rzecz. "Ja jestem inna"

Marina Łuczenko i Ania Lewandowska mają wiele wspólnego - obie są jednymi z najbardziej znanych polskich WAGs, a ich mężowie, Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny, wspierają się nie tylko na boisku, ale i poza nim. Znane pary razem jeżdżą na egzotyczne wakacje, a jak wskazują ostatnie słowa wokalistki o żonie Lewandowskiego, Panie pozostają w bliskiej zażyłości. Pomimo to zdaniem żony Wojtka Szczęsnego różni je jedna rzecz. To dlatego miała jak dotąd odkładać założenie własnej marki odzieżowej.

Myślałam o tym. Nawet miałyśmy rozmowy z jedną z moich koleżanek, aby wspólnie to zrobić, ale nie mam teraz kompletnie na to czasu - wyznała w rozmowie z wysłanniczką redakcji Jastrząb Post Marina Łuczenko. Żartobliwie dodała, o kogo może chodzić.

Podziwiam Anię Lewandowską, która ma tyle biznesów, ale nie każdy może być Anią Lewandowską i mieć tyle siły, tyle energii. Ja jestem inna. Nie mam na razie tyle powera, żeby zająć się tyloma rzeczami. Na razie zajmujemy się z mężem rodziną, biznesami niezwiązanymi z show-biznesem np. inwestycje, nieruchomości, to jest też jakiś nasz konik. No i moja muzyka - wychwalała koleżankę Marina, wspominając także o swojej koncentracji na budowaniu rodziny.

Marina Łuczenko miała mieć własną markę odzieżową? Niespodziewanie wyznanie

Choć Marina Łuczenko-Szczęsna sama lubi bawić się modą, z założeniem własnej marki postanowiła się jeszcze wstrzymać. Dlaczego? Póki co wokalistka powróciła do rodzimego show-biznesu. Niedługo ma wystąpić podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, dużo czasu poświęca też bliskim, mężowi i synowi, Liamowi Szczęsnemu. Pomimo to nie rezygnuje z chwil w studiu.

Jestem skupiona na rodzinie i muzyce. To pochłania cały mój czas. Jak tylko mam trochę wolnego czasu - wchodzę do studia i nagrywam kolejne piosenki i teledyski. To nie jest łatwe, tym bardziej że nie jestem na miejscu - dodawała podczas wywiadu. Czekacie na jej kolejne dokonania muzyczne?

Nie z każdym w show-biznesie Marinę Łuczenko-Szczęsną łączy taka przyjaźń, jak z Anią Lewandowską! Miała kilka ostrych zdań o... Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Czy zgadzasz się ze słowami Mariny Łuczenko o Ani Lewandowskiej?
Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają