Mąż zostawił Romę Gąsiorowską dla innej, znanej aktorki?! Szokujące doniesienia

i

Autor: AKPA Mąż zostawił Romę Gąsiorowską dla innej, znanej aktorki?! Szokujące doniesienia

Kulisy rozstania

Mąż zostawił Romę Gąsiorowską dla innej, znanej aktorki?! Szokujące doniesienia

2023-01-26 14:50

We wrześniu ubiegłego roku media obiegła wiadomość o rozstaniu Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego. Od tamtej pory żadne z nich nie komentowało doniesień prasy na temat rozpadu swojego małżeństwa. Teraz tygodnik przybliża kulisy ich rozstania. W tle pojawia się inna, doskonale wszystkim znana aktorka, którą mąż Romy miał się "zafascynować".

We wrześniu ubiegłego roku media w całym kraju obiegła wiadomość o rozstaniu Gąsiorowskiej i Żurawskiego, która ukazała się w "Życiu na gorąco". Najbliżsi mieli jednak nadzieje, że to zwyczajny, małżeński kryzys, który uda im się ostatecznie zażegnać, zwłaszcza, że małżeństwo doczekało się dwojga dzieci: 11-letniego Klemensa i 9-letniej Jadzi. 

Żadne z małżonków nie zdecydowało się skomentować medialnych doniesień o swoim rozstaniu. Teraz, po kilku miesiącach, kolejna gazeta przyjrzała się kulisom ich rozstania. "Rewia" donosi, że Żurawski miał zbliżyć się do koleżanki z planu. Michał podobno nawiązał "nić porozumienia" z Weroniką Książkiewicz, z którą spędził bardzo dużo czasu na planie filmu "Szczęścia chodzą parami".

- Bardzo dużo czasu spędzali razem, także podczas przerw. Rozumieli się naprawdę wyjątkowo dobrze. Rzadko to się zdarza. Cały czas mieli o czym rozmawiać. Z każdym dniem ich wzajemna fascynacja była coraz większa - powiedziała gazecie osoba współpracująca z nimi przy filmie.

"Rewia" nie określiła jednak jasno, jak dokładnie wyglądała ta "nić porozumienia" i czy pomiędzy Michałem a Weroniką doszło do czegoś więcej niż koleżeństwo. Wiadomo jednak, że obecnie Książkiewicz nie jest w żadnym związku, a kryzys w małżeństwie Gąsiorowskiej i Żurawskiego nadal trwa.

- Nie jest tajemnicą, że się rozstali. Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni - powiedziała gazecie osoba z ich otoczenia.

Jak poradzić sobie z odrzuceniem przez partnera? Posłuchaj tych porad!

Listen on Spreaker.