Michał Wiśniewski

i

Autor: ART SERVICE / SUPER EXPRESS, AKPA

Ostra reakcja wokalisty!

Michał Wiśniewski mocno o sprawie Kamila z Częstochowy. Lider Ich Troje nie gryzie się w język

2023-04-07 18:10

Nie milkną echa koszmaru, jaki spotkał 8-letniego Kamilka z Częstochowy. Chłopiec padł ofiarą swojego ojczyma Dawida B. Mężczyzna oblał dziecko wrzątkiem i kładł je na rozpalony piec. Matka chłopca, Magdalena B. nie reagowała na dramat synka. Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, zabrał głos w tej bulwersującej sprawie. Piosenkarz w ostrych słowach skomentował postawę rodziców 8-latka z Częstochowy.

8-latek z Częstochowy maltretowany przez ojczyma

Kamilek (8 l.) z Częstochowy trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Chłopiec był maltretowany przez ojczyma, Dawida B (27 l.). Kamil miał od około miesiąca połamane kończyny, a pod koniec marca został oblany przez męża matki wrzątkiem! Potem Dawid B. kładł dziecko na rozpalonym piecu. Magdalena B. (35 l.), matka Kamilka nie reagowała. Chłopiec przez kilka dni chodził z poważnymi obrażeniami. Dopiero gdy zobaczył go biologiczny ojciec, wezwano pomoc. Pan Artur był wstrząśnięty, kiedy zauważył, jak Kamilek został urządzony przez ojczyma. Policja zatrzymała Dawida B. i Magdalenę B. Oboje usłyszeli zarzuty, przyznali się do winy. Obecnie są w areszcie. Lekarze z GCZD w Katowicach walczą o życie chłopca.

Czytaj koniecznie: Pracownik MOPS był w domu Kamilka 3 razy w ciągu miesiąca. 8-latek już wtedy miał połamane nogi i rękę

Michał Wiśniewski o sprawie Kamila z Częstochowy

Głos w szokującej sprawie 8-latka z Częstochowy zabrał Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje w rozmowie z "Faktem" nie gryzł się w język! - Ja mam jednoznaczne zdanie na temat takich okrucieństw - kara śmierci - mówił Wiśniewski. Piosenkarz nie ma złudzeń, że dla takich osób, jak Dawid B., nie ma miejsca w społeczeństwie. - Jeżeli to jest człowiek, który dopuścił się takich rzeczy, jeżeli to jest w stu procentach pewne, to taki człowiek powinien być wyeliminowany ze społeczeństwa - powiedział Michał Wiśniewski. Lider Ich troje sam jest ojcem piątki dzieci. W drodze jest już szóste. Nic dziwnego, że sprawa krzywdy niewinnego dziecka poruszyła go jako człowieka i ojca.

- Dla mnie nie ma "wybacz". Przecież to są robione rzeczy z premedytacją i taka osoba może to zrobić drugi raz. Tu nie chodzi o żadną ludzką empatię dla osoby chorej. Myślę, że dla niej i dla całego społeczeństwa jest lepiej, aby tacy ludzie byli wyeliminowani ze społeczeństwa  - dodał Wiśniewski w rozmowie z "Faktem" tłumacząc, dlaczego tak kategorycznie popiera karę śmierci dla sprawców tak sadystycznych czynów.

Sonda
Czy w Polsce powinna obowiązywać kara śmierci?
Lekarz o stanie poparzonego Kamilka z Częstochowy
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają