Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA / Gałązka

Na czym zarabia?

Michał Wiśniewski nie rozpacza po zwolnieniu z Polsatu. Znalazł nową fuchę

2023-03-11 5:20

Wydawać by się mogło, że po tym jak Michał Wiśniewski (52 l.) stracił pracę jurora w „Twoja twarz brzmi znajomo”, jego sytuacja finansowa ulegnie znacznemu pogorszeniu. Tak się jednak nie stało. Wokalista w rozmowie z „Super Expressem” zapewnia, że nie jest to temat, który spędza mu sen z powiek, a pieniądze zarabia nie tylko na koncertach, ale też w… internecie. Według naszej wiedzy, może to być nawet milion złotych rocznie.

Pod koniec ubiegłego roku gruchnęła wieść, że Michał Wiśniewski znika z popularnego programu Polsatu. Wiadomość, która była ciosem dla widzów, jakoś niespecjalnie zasmuciła samego zainteresowanego, bo chociaż przed laty miał ogromne długi wynoszące ponad 2 mln złotych, dziś jest już na prostej. - Jak długo można wałkować te długi? Przecież to było w 2018 roku. Mamy 2023. Czy to nie jest tak, że państwu się wydaje, że chodzę w worku po ziemniakach od 5 lat? Absolutnie nie boję się o swoje finanse. Zespół Ich Troje ma się świetnie. Mamy dużo koncertów. Gramy cały czas. Z jednej trasy wpadamy na drugą trasę. Przymierzamy się do realizacji projektu „Wiśnia buduje, czyli Jestem jaki Jestem 3”. Będzie się pokazywał w internecie. Z żoną zaczęliśmy podcast „Pan i Pani W.”. Jest miło, fajnie, sympatycznie - usłyszeliśmy.

Na czym zarabia Michał Wiśniewski?

Obliczyliśmy, że na swoim kanale na YouTube, który śledzi prawie 180 tys. osób Michał może zarobić tylko za wyświetlenia 50 tys. zł. miesięcznie, do tego dochodzi zarobek z lokowania produktów, czyli kolejne 10 tys. złotych. Michał może także liczyć na pieniądze z odtworzeń swojej muzyki w serwisach streamingowych - 20 tys. złotych miesięcznie. W miesiąc daje to co najmniej 80 tys., a przez rok - prawie milion. Jakby tego było mało - muzyk w internecie pokaże także budowę nowego domu, a zakupem prawa do emisji zainteresowana jest telewizja, co oznacza kolejny zastrzyk gotówki. - Jeśli są propozycje to z nich korzystam przy okazji promując swoja twórczość. Telewizja nie zmieni ani mojego statusu ani pozycji ani tym bardziej finansów - usłyszeliśmy.

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!
Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany