Michała Wiśniewskiego nie było stać na pierścionek zaręczynowy dla Poli!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, Podlewski

Nietypowe zaręczyny

Michała Wiśniewskiego nie było stać na pierścionek zaręczynowy dla Poli! O rękę poprosił ją w dresie i crocsach

2023-02-06 11:56

Michał (51 l.) i Pola Wiśniewscy (37 l.) są szczęśliwym małżeństwem od prawie trzech lat. Para poznała się w 2019 roku za sprawą aplikacji randkowej, a rok później byli już po ślubie. W najnowszym odcinku "Pan i Pani W." Wiśniewscy opowiedzieli o swoich zaręczynach.

Michał Wiśniewski w 2023 roku będzie obchodził trzecią rocznicę ślubu z Polą, czyli swoją piątą żoną. Para doczekała się już syna, Falco, a niebawem na świecie pojawi się ich kolejna pociecha. Będzie to szóste dziecko wokalisty Ich Troje.

Michał i Pola Wiśniewscy nagrywają program internetowy "Pan i Pani W.", w którym opowiadają o swoim związku. Niedawno zdradzili, jak wyglądała ich pierwsza randka. Muzyk zabrał na nią przyzwoitkę w postaci swojego kolegi, Witolda Dębickiego. Jak wyznał, nie był pewien, kto pojawi się na spotkaniu, bo w aplikacji randkowej Pola miała zdjęcie w kapeluszu i nie było widać jej twarzy. Randka we troje była jednak udana.

Michał Wiśniewski nie miał pieniędzy na pierścionek zaręczynowy. Musiał "kombinować"

W ostatnim odcinku programu muzyk zdradził, że nie było go stać na pierścionek zaręczynowy dla Poli. Wszystko przez jego problemy finansowe.

- Byliśmy ze sobą 8 miesięcy, a mieszkaliśmy razem 5 miesięcy i to był ten moment, w którym pomyślałem sobie, że mnie jest dobrze, czuję się bezpiecznie, czuję się kochany, czuję się dobrze. Będąc w dresie i w crocsach postanowiłem zapytać Polę, czy zechciałaby zostać moją żoną. [...] Ja byłem na tzw. odbudowie, czyli po ogłoszeniu upadłości i miałem jeszcze 3 lata spłaty i praktycznie nie było mnie na ten pierścionek [zaręczynowy - przyp. red.] stać. Musiałem trochę kombinować, ale to moja tajemnica - powiedział.

Pola i Michał Wiśniewscy są szczęśliwym małżeństwem od 2020 roku. Ich ślub był skromny, a w przyjęciu uczestniczyli jedynie najbliżsi. Prawdziwe wesele odbyło się dopiero dwa lata później. Para połączyła je z inną okazją, a dokładniej 50. urodzinami Wiśniewskiego.

Zobacz naszą galerię ze wszystkimi dziećmi Michała Wiśniewskiego!

Michał Wiśniewski zdradza dlaczego warto się żenić i co przegapił w życiu najmłodszego synka!
Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?

Dziś jest znaną aktorką, ale w dzieciństwie przeżywała szkolny koszmar!

Posłuchaj szczerej rozmowy Marcina Mellera z Leną Górą!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają