Milionerzy TVN

i

Autor: Facebook @Milionerzy TVN Milionerzy TVN. Hubert Urbański

Pamiętacie ten film?

Milionerzy: kto walczył z filmowym Ivanem Drago? Pytanie za 20 tys. zł!

2022-08-11 20:55

W czwartek, 11 sierpnia, na antenie TVN wyemitowano 517. odcinek show "Milionerzy". Uczestniczce trafiło się filmowe pytanie. Aby zawalczyć o 20 tys. zł, musiała przypomnieć sobie te słynne postacie ze srebrnego ekranu. A czy Wam udałoby się zgarnąć okrągłą sumę? Sprawdźcie poniżej!

Milionerzy: filmowe pytanie za 20 tys. zł! Znacie odpowiedź?

Wasza ulubiona forma rozrywki to filmowy seans z kubełkiem popcornu pod ręką? To się dobrze składa! Sprawdźcie, czy znacie odpowiedź na pytanie, które trafiło się uczestniczce 517. odcinka show TVN "Milionerzy". Do wygrania miała 20 tys. zł!

Kto walczył z Ivanem Drago, w którego wcielił się Dolph Lundgren?

A. Luke Skywalker

B. Indiana Jones

C. Rocky Balboa

D. John McClane

Uczestniczka, choć filmowa postać początkowo pomyliła jej się z Rambo, co wyraźnie rozbawiło prowadzącego show, Huberta Urbańskiego, dobrze wiedziała, którą odpowiedź wybrać. Niemal od razu poprosiła o ostateczne zaznaczenie odpowiedzi C. Okazała się być poprawna! Udało jej się przejść do kolejnego etapu gry. Miliona jednak już nie wygrała. Czy uda się kolejnemu uczestnikowi? Tego dowiemy się już w poniedziałek!

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE