Milionerzy TVN

i

Autor: X-news/mat. prasowe

Żeby wygrać, trzeba grać!

Milionerzy: kto uprowadził samolot PLL LOT w 1981 roku? Sprawdźcie!

2022-08-08 21:05

W poniedziałek, 8 sierpnia, na antenie TVN wyemitowano 514. odcinek show "Milionerzy". Uczestnikowi trafiło się niecodzienne pytanie o... porwanie samolotu! A czy Wy znacie odpowiedź na pytanie za 125 tys. zł? Sprawdźcie poniżej!

Milionerzy: pytanie za 125 tys. zł! Kto porwał ten samolot?

Uczestnik 514. odcinka show TVN "Milionerzy" zmierzył się z zaskakującym pytaniem! A czy Wy kojarzycie, kto porwał samolot PLL LOT w 1981 roku? Sprawdźcie poniżej!

Kto z redakcji "Tygodnika Solidarność" w 1981 rok uprowadził samolot PLL LOT?

A. naczelny T. Mazowiecki

B. sekretarz K. Wyszkowski

C. reporterka M. Niezabitowska

D. goniec J. Dygas

Uczestnik show prowadzonego przez Huberta Urbańskiego musiał skorzystać z koła ratunkowego, aby wytypować swoją odpowiedź! Po zapytaniu publiczności o zdanie postanowił ostatecznie zaznaczyć odpowiedź D. Okazała się być prawidłowa!

Sonda
Milionerzy. Znałeś/łaś poprawną odpowiedź na to pytanie?

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE