Natalia Kukulska odwołuje koncerty! Ma poważny problem. Robię, co w mojej mocy

i

Autor: AKPA/Niemiec

Fani są zaniepokojeni!

Natalia Kukulska odwołuje koncerty! Ma poważny problem. "Robię, co w mojej mocy"

2022-12-16 18:28

Natalia Kukulska (46 l.) musiała odwołać zaplanowany w Kaliszu koncert "Christmas Time!" z powodów zdrowotnych. Choć wokalistka jeszcze chwilę temu cieszyła się doskonałym zdrowiem, dopadły ją nagłe kłopoty! Poinformowała fanów, co z pozostałymi występami. Więcej poniżej.

Natalia Kukulska odwołuje koncerty przez problemy zdrowotne. Co jej dolega? Fani zaniepokojeni

Fani twórczości Natalii Kukulskiej bardzo cieszyli się na zaplanowany w Kaliszu koncert przedświąteczny. Niestety, koncert "Christmas Time!" został odwołany z powodu nagłych problemów ze zdrowiem piosenkarki. Jak poinformowała fanów w mediach społecznościowych, nie miała innej możliwości, niż zrezygnować z pojawienia się na scenie. Znalazło się za to godne następstwo! Zamiast Natalii Kukulskiej publiczność w Kaliszu będzie mogła zobaczyć występ Anny Karwan.

Drodzy, jest mi niezmiernie przykro, ale z powodów zdrowotnych jestem zmuszona odwołać swój udział w dzisiejszym koncercie "Christmas Time!" w Kaliszu. Robię, co w mojej mocy, aby mój stan zdrowia pozwolił nam się spotkać jutro w Toruniu podczas koncertu "MTV Unplugged". Dziś w Kaliszu wystąpi wspaniała Ania Karwan, która jest dla mnie gwarantem profesjonalizmu i najwyższej jakości artystycznej. Wierzę, że ten wieczór dla wszystkich zgromadzonych jak zwykle udany - przepraszała fanów za odwołany występ Natalia Kukulska. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia gwiazdy!

Jak Natalia Kukulska spędza wakacje z rodziną? Udali się do słonecznej Hiszpanii! Więcej zdjęć w naszej galerii poniżej.

Sonda
Czy wybierałeś/aś się na koncert Natalii Kukulskiej?
Zenek Martyniuk opowiada o swojej diecie: „Jem 5 posiłków, ograniczyłem słodycze”
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany