Dance Dance Dance: Zapłakana Anna Mucha

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP

Miał 87 lat

Nie żyje wybitny aktor. Mucha w żałobie: "I tak będziesz mi towarzyszył"

2023-03-09 20:57

Anna Mucha (43 l.) podzieliła się z internautami smutnymi wieściami. Aktorka jest pogrążona w smutku, ponieważ w wieku 87 lat zmarł Chaim Topol. "I tak będziesz i towarzyszył" - napisała, publikując jego wizerunek.

Anna Mucha przyzwyczaiła już wszystkich, że nie udziela zbyt wielu wywiadów, ale nie zapomina o fanach, stale publikując dla nich nowe treści w social mediach. Choć na próżno szukać zdjęć z dziećmi czy partnerem, od czasu do czasu zdarzy się jej pochwalić pociechami, jednak zawsze z zachowaniem wszelkich środków ostrożności, by przez przypadek nie upublicznić ich wizerunków. 9 marca podzieliła się jednak z internautami nieco smutniejszą treścią. Aktorka jest pogrążona w żałobie, ponieważ zmarł jej idol.

Nie żyje wybitny aktor. Anna Mucha w żałobie: "I tak będziesz mi towarzyszył"

W czwartek światowe media obiegła informacja o śmierci wybitnego artysty, Chaima Topola, który największą popularność zyskał dzięki grze w "Skrzypku na dachu". Obojętnie obok tych tragicznych wieści nie mogła przejść Anna Mucha. Na InstaStories pojawiła się pożegnalna relacja.

- R.I.P., ale i tak będziesz mi towarzyszył - czytamy na jej InstaStories.

Aktora pożegnało wiele znanych artystów. Swój kondolencyjny wpis opublikował w sieci również prezydent Izraela, Isaac Herzog:

- Utalentowany aktor, który podbił wiele scen w Izraelu i za granicą, wypełnił swoją obecnością ekrany kinowe i znalazł szczególnie głębokie miejsce w naszych sercach - czytamy na Twitterze.

Chaim Topol skończyłby we wrześniu 88 lat.

Sonda
Czy uważasz, że Anna Mucha wygląda lepiej bez makijażu?
Nasi Partnerzy polecają