Niewiarygodne, ile kosztuje bigos od Ewy Chodakowskiej! Cena świątecznego cateringu zwala z nóg

2021-12-09 14:10
Niewiarygodne, ile kosztuje bigos od Ewy Chodakowskiej?! Cena świątecznego cateringu zwala z nóg
Autor: AKPA Niewiarygodne, ile kosztuje bigos od Ewy Chodakowskiej?! Cena świątecznego cateringu zwala z nóg

Ewa Chodakowska (39 l.) ma swój świąteczny catering. Trenerka fitness ogłosiła, że wszyscy, którzy chcą trzymać linię w Święta Bożego Narodzenia, mogą zamówić tradycyjne potrawy serwowane przez jej firmę. Cena bigosu zwala jednak z nóg!

Ewa Chodakowska to jedna z najsłynniejszych polskich trenerek fitness! Jest ceniona m.in. za programy treningowe, które przynoszą spektakularne efekty. Ostatnio o Ewie zrobiło się głośno za sprawą jej życia prywatnego. Gwiazda przyznała w programie "Miasto kobiet", że nie chce mieć dzieci i jest to jej świadoma decyzja, którą skonsultowała z mężem. Te słowa wywołały niemałe zamieszanie w mediach, a internauci zasypali ją wiadomościami. Ewa Chodakowska wie jednak, czego chce i nie przejmuje się opinią innych.

Oprócz treningów gwiazda fitness zajmuje się także cateringiem dietetycznym. Zbliża się Boże Narodzenie, więc Chodakowska zaproponowała swoje świąteczne menu! Są na nim tradycyjne potrawy w nieco zmienionej, lżejszej wersji... Ile kosztuje bigos od Ewy Chodakowskiej? Ceny podajemy niżej!

Dalsza treść artykułu pod galerią: Ewa Chodakowska wozi się Lamborghini Urus wartym milion złotych

Świąteczny catering Ewy Chodakowskiej - ceny

Ceny świątecznego cateringu Ewy Chodakowskiej nie należą do najwyższych (Magda Gessler bije ją na głowę: Nie uwierzycie, ile kasy Magda Gessler chce za JEDNEGO PIEROGA!). Kwoty, jakie należy zapłacić za potrawy, zwalają z nóg. Zaletą oferty trenerki fitness może być fakt, że produkty, które serwuje na Boże Narodzenia, mają być zdrowsze i lżejsze niż tradycyjne, przygotowane w domach.

Zapomnij o nerwowych przedświątecznych przygotowaniach i zabieganiu, które towarzyszy Ci, aż do pojawienia się pierwszej gwiazdki - czytamy na stronie internetowej. Chodakowska proponuje potrawy wegańskie, wegetariańskie i fit, nawet z mąki razowej! Kuszące? Cennik świątecznego cateringu Ewy Chodakowskiej. W oczy rzuca się kwota, jaką należy zapłacić za kilogram świątecznego bigosu...

Za kilogram bigosu z suszonymi grzybami i śliwkami od Ewy Chodakowskiej zapłacimy 56 zł! W porównaniu do losowo wybranej garmażerki w Warszawie jest to cena o połowę wyższa! Średnio za bigos świąteczny zapłacimy 30 zł za kilogram. Przykładowy cennik za świąteczny catering Ewy Chodakowskiej znajdziecie poniżej. Skusilibyście się na coś z tego menu?

Cennik świątecznego cateringu Ewy Chodakowskiej
Autor: WWW BEDIET Cennik świątecznego cateringu Ewy Chodakowskiej
Cennik świątecznego cateringu Ewy Chodakowskiej
Autor: WWW BEDIET Cennik świątecznego cateringu Ewy Chodakowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE