Madonna

i

Autor: AKPA

Jak czuje się królowa popu?

PILNE! Nowe informacje o Madonnie! Ważny komunikat

2023-06-29 20:25

Madonna (64 l.) została wypisana ze szpitala - donoszą zagraniczne media. Kilka dni temu królowa popu została znaleziona nieprzytomna w mieszkaniu w Nowym Jorku. Teraz opuściła oddział intensywnej terapii. Jak czuje się amerykańska gwiazda?

Madonna walczyła o życie

W środę (28 czerwca) wieczorem menager Madonny poinformował, że gwiazda trafiła do szpitala z powodu poważnej infekcji bakteryjnej. W minioną sobotę Madonna została znaleziona nieprzytomna w swoim nowojorskim mieszkaniu. Gwiazda trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie podobno przez co najmniej dobę była zaintubowana.

W mediach pojawiły się doniesienia, że ciężki stan Madonny jest spowodowany zupełnie czymś innym, a jej rodzina przygotowuje się na najgorsze.

Madonna opuściła szpital

BBC przekazało, że Madonna została wypisana ze szpitala. Stan artystki miał się poprawić, a ona czuje się lepiej po pobycie w placówce.

Królowa Popu przekłada trasę koncertową

Za kilka tygodni miała rozpocząć się światowa trasa koncertowa Madonny "Celebration", która jest zwieńczeniem jej 40-letniej kariery muzycznej. Gwiazda zagra 45 koncertów. Z uwagi na zły stan zdrowia, trasa "Celebration" została przełożona.

Artyści wspierają Madonnę

Słowa wsparcia i życzenia zdrowia płyną od popularnych gwiazd, m.in. The Weeknd, Rosanna Aquette, Gwendoline Christie, Ryan Tedder, Amber Valetta czy Rita Wilson.

Być jak Madonna - Kamila Boruta wciela się w ikonę popkultury