Ogromny cios dla Ich Troje. Michał Wiśniewski z żalem: Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz

i

Autor: fot. AKPA Ogromny cios dla Ich Troje. Michał Wiśniewski z żalem: "Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz"

Ogromny cios dla Ich Troje. Michał Wiśniewski z żalem: "Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz"

2021-08-03 13:55

Zespół Ich Troje, którego liderem od początku jest Michał Wiśniewski, pracuje właśnie nad teledyskiem do nowego utworu. Piosenka miała mieć swoje 5 minut na tegorocznym 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Niestety, Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość! Opublikował pełen rozgoryczenia wpis na Instagramie.

Zespół Ich Troje przygotowywał się do występu podczas konkursu Premier 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Opolski festiwal zbliża się nieubłaganie. W tym roku wydarzenie odbędzie się w pierwszym tygodniu września. Telewizja Polska opublikowało listy wykonawców, którzy zakwalifikowali się do konkursów Debiutów oraz Premier. Pośród uczestników na próżno szukać zespołu Ich Troje! Michał Wiśniewski poinformował o porażce na swoim Instagramie. Nie był zadowolony.

NIE PRZEGAP: Piotr Gąsowski jest jeszcze lepszy niż Michał Wiśniewski. Zabrał na wakacje matki swoich dzieci, powalające nagranie w sieci!

Opole bez Ich Troje

Podczas Konkursu Premier zespół miał zamiar zaprezentować utwór "Zatańcz Ze Mną", który skomentowany został przez Jacka Wąsowskiego. Najwyraźniej piosenka nie przypadła do gustu osobom organizującym wydarzenie. Ta informacja wyjątkowo zasmuciła lidera Ich Troje. Michał Wiśniewski podzielił się swoimi uczuciami z fanami.

"Nie wystąpimy w koncercie premier opolskiego festiwalu. "Zatańcz Ze Mną" to kompozycja Jacka Wąsowskiego i dziś zaczynamy zdjęcia do teledysku. Pod koniec września sami przekonacie się czy utwór nie zasłużył na to aby pojawić się w Opolu. Tymczasem jak mawia klasyk: "Zawsze Naprzód - Nigdy Wstecz"! Miłego dnia" - napisał pod zdjęciem.

Najwyraźniej swoją premierę teledysk będzie miał dopiero pod koniec września. W komentarzach pojawiły się słowa otuchy.

"Najważniejsze, że "masz z kim tańczyć". Reszta jest drugorzędna ;)"

"Bardzo mi przykro? ale róbcie dalej swoje ?"- piszą fani.

QUIZ. "A wszystko to, bo ciebie kocham!" Czy znasz największe hity zespołu Ich Troje?

Pytanie 1 z 8
"Za ten papieros tuż po...
Historia miłości Wiśniewskiego i Mandaryny. Jakie płacił alimenty
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany