Surowo oceniamy

Olga Bończyk ubrała się w wielką myjkę do kąpieli, a gwiazda "M jak miłość" powinna zwolnić stylistów. Na te kreacje ŻAL patrzeć

2023-06-16 5:30

Do festiwalu w Opolu gwiazdy szykują się tygodniami. Chcą nie tylko pięknie zaśpiewać, ale też świetnie prezentować się na scenie. W tym roku, z okazji 60-lecia wydarzenia, w Opolu królowała wytworna, galowa wręcz elegancja. Nie zabrakło jednak kilku seksownych stylizacji, które na zawsze zapiszą się w historii festiwalu. Najciekawsze stroje surowym okiem ocenia nasz dziennikarz Adrian Nychnerewicz. Dwie gwiazdy nieźle od niego oberwały. A kto wyglądał najlepiej?

Na festiwalu w Opolu śledziliśmy prawdziwą rewię mody. Część gwiazd zadała szyku, a inne… wolały odsłonić ciało. Najciekawsze stylizacje wziął pod lupę nasz dziennikarz Adrian Nychnerewicz.

Zobaczcie nasze surowe, modowe oceny. Przyznaliśmy gwiazdom od zera do trzech gwiazdek. Kto zgarnął zero?

Halina Frąckowiak – 3 gwiazdki

Słowo „elegancja” to za mało, by opisać, jak szykowna jest pani Halina. Na tegoroczny festiwal wybrała prostą, białą sukienkę z bufiastymi rękawami. Biel zawsze świetnie sprawdza się na scenie, bo odbija światło. Pani Halina wyglądała więc jak piękny anioł – nadal bowiem zachwyca urodą!

Doda – 2 gwiazdki

Piosenkarka wyglądała w Opolu jak seksowny kosmonauta. Dumnie pozowała z nagrodą za całokształt twórczości w bardzo krótkiej, srebrnej mini i kozakach wiązanych na udzie. Stylista fryzur Dody, Damien Koba, wymyślił na ten wieczór urocze kitki z warkoczykami.

Roksana Węgiel – 1,5 gwiazdki

Nie do wiary, jak szybko z nastolatki stała się kobietą - i to świadomie wykorzystującą swój seksapil. Na scenie zaprezentowała się w jaskrawej kreacji, która w połowie była sukienką, a w połowie kusym body. Pytanie, czy na pewno wszyscy chcą oglądać tak seksownie ubraną 18-latkę...

Olga Szomańska – 0 gwiazdek

Olga to piękna kobieta, jednak na festiwalu wyglądała tak, jakby jej styliści i fryzjerzy bardzo jej nie lubili. Różowa sukienka podkreśliła krągłości artystki, ale nie te, które powinna. Fryzura zaś przypominała loczki jednej z cioć z imprezy sylwestrowej w latach 80. Patrząc na efekt końcowy czuję duży dyskomfort.

Edyta Herbuś – 3 gwiazdki

To zdecydowanie jedna z najpiękniejszych stylizacji festiwalu! Gwiazda poprowadziła koncert „Debiutów” w obłędnej sukience o kroju syrenki z trenem i górą uszytą z imitacji kwiatów. Edyta śmiała się, że wygląda w niej jak wazon z kwiatami. Według mnie przepiękny ten wazon!

Natasza Urbańska – 2,5 gwiazdki

Artystce jako jednej z nielicznych udało się połączyć w swojej stylizacji elegancję i seksapil. Krwistoczerwony komplet odsłonił jej umięśniony brzuch i zgrabne nogi. Długie rękawy i zakryty dekolt sprawiły jednak, że kreacja nie była ani trochę wulgarna. Brawo!

Olga Bończyk – 0 gwiazdek

Ten płaszcz powinien zostać w domu, a najlepiej w łazience, bo mógłby służyć jako wielka myjka do kąpieli. Na pewno nie powinno się wychodzić w nim na opolską, ani żadną inną scenę. Zwłaszcza, gdy posiada się taką urodę, że swoim wyglądem można by powalać na kolana.

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowały się gwiazdy na festiwalu w Opolu.

Zgadzacie się z naszymi opiniami?

Listen on Spreaker.