Oniemieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się z kim związana była Blanka. To znany raper

i

Autor: Akpa Oniemieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się z kim związana była Blanka. To znany raper

Wystąpiła w jego teledysku

Oniemieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się, z kim związana była Blanka. To znany raper

2023-05-13 19:15

Kariera Blanki (23 l.) rozwija się w ostatnim czasie w zawrotnym tempie, ale w świecie show biznesu jest ona znacznie dłużej niż ostatnie kilka miesięcy. Na swoim koncie ma udział w programie "Top model" i występy w teledyskach. W jednym z nich wystąpiła u boku swojego ówczesnego chłopaka - rapera Smolastego (27 l.).

Już za kilka godzin przekonamy się, jak Blanka Stajkow poradzi sobie w finale konkursu Eurowizji. Młoda gwiazda wzbudza coraz większe zainteresowanie publiczności. Po początkowej niechęci, czy wręcz hejcie, wielu widzów i słuchaczy zaczyna doceniać determinację młodej kobiety, jej wytrwałość i, co tu dużo mówić, ciężką pracę. Świetnym występem w półfinale Blanka zapewniła sobie wystarczającą liczbę głosów, by awansować do koncertu finałowego. Z kolei pozytywnym nastawieniem i godnym podziwu dystansem wykonawczyni "bejba" zdobywa coraz większe uznanie widzów

Blanka przed Eurowizją - kariera w modelingu i znany chłopak

Jej sympatycy interesują się nie tylko występami i rozwojem kariery. W sposób naturalny zainteresowanie budzi również życie prywatne dziewczyny. Tuż przed półfinałem nasi czytelnicy dowiedzieli się, kim są rodzice Blanki. Dziś uchylamy kolejnego rąbka jej prywatnego życia. Informowaliśmy już, ze zanim zaczęła ona karierę muzyczną, próbowała swoich sil w modelingu. Brała nawet udział w programie TVN, a jej eliminację z formatu tłumaczono tym, że jest "zbyt seksowna". Jej uroda i seksapil nie zdecydowanie przeszkadzały jej natomiast w angażach do występów w teledyskach. Wręcz przeciwnie. W jednym z nich wystąpiła u boku ówczesnego chłopaka - Norberta Smolińskiego, lepiej znanego pod pseudonimem Smolasty.

Blanka i Smolasty. Rozstali się, ale nadal przyjaźnią

Związek Blanki i Smolastego nie przetrwał próby czasu, choć w teledysku do piosenki rapera "Pijemy za lepszy czas" widać, że para nie szczędziła sobie czułych gestów. Blanka zapewniła jednak, że rozstali się w przyjaźni i pozostają w dobrych stosunkach. Świadczyć mogą o tym również słowa rapera, który u Kuby Wojewódzkiego bardzo pochlebnie wyrażał się o byłej. W czasie, gdy wszyscy zarzucali dziewczynie brak talentu wokalnego, on zapewniał "że umie śpiewać i ma fajny głos". Podobno zaproponował jej nawet, by dołączyła do jego wytwórni.

Oniemieliśmy, gdy dowiedzieliśmy się z kim związana była Blanka. To znany raper

i

Autor: Akpa

Galeria: Blanka zapewnia słuchaczy, że na Eurowizji da z siebie wszystko

Blanka o wygranej preselekcji i reakcji internatów
Sonda
Czy Blanka znajdzie się w TOP 10 finału Eurowizji 2023?