Opczowska z mężem baraszkuje na plaży!

i

Autor: instagram/@opczowska_malgorzata Opczowska z mężem baraszkuje na plaży!

Odważne zdjęcia

Opczowska ze starszym o 23 lata mężem baraszkuje na plaży! Przesadzili?

2022-08-11 10:56

Małgorzata Opczowska (33 l.) wypoczywa nad polskim morzem. Towarzystwa dotrzymuje jej mąż, Jacek Łęski (57 l.). Prezenterka i jej ukochany najwyraźniej świetnie się bawią, ale czy przypadkiem nieco się nie zapomnieli? Zobaczcie zdjęcia Małgorzaty Opczowskiej i Jacka Łęskiego, które trafiły do sieci!

Małgorzata Opczowska to jedna z twarzy Telewizji Polskiej. Prezenterka zaskarbiła sobie sympatię telewidzów dzięki występom w "Pytaniu na śniadanie". Prywatnie jest ona trzecią żoną starszego o 23 lata korespondenta wojennego TVP, Jacka Łęskiego. W 2021 roku wzięli oni piękny ślub na plaży.

Najwidoczniej morze jest bliskie ich sercom, gdyż Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski niedawno spakowali walizki i wyjechali nad Bałtyk. Prezenterka i dziennikarz mają za sobą długą rozłąkę spowodowaną wyjazdem mężczyzny do ogarniętej wojną Ukrainy. Teraz Opczowska i Łęski mogą ponownie cieszyć się swoją obecnością. Na instagramowym profilu prowadzącej "Pytania na śniadanie" pojawiły się ich wspólne zdjęcia. 

Na fotografiach widać, że Jacek Łęski i Małgorzata Opczowska świetnie się razem bawią. Prezenterka ma na sobie czerwone bikini, które prezentowała także na innych zdjęciach z wakacji. Zakochani wspólnie swawolą na plaży - na zdjęciach widać, jak Łęski próbuje... ugryźć półnagą żonę! 

Chciał mnie zjeść ??? Ale jednak dał się udobruchać buziakiem ??? Morze. Miłość. My - napisała Opczowska pod zdjęciami.

Prywatne zdjęcia Opczowskiej i Łęskiego zszokowały fanów. "Jacek taki łobuz?" - dziwili się internauci. "Miłość jak u nastolatków" - komentowali inni, życząc zakochanym szczęścia. 

Przeczytaj także: Mamy nagranie z wesela Małgorzaty Opczowskiej i Jacka Łęskiego! Impreza też odbyła się NA PLAŻY [Wideo]

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski wzięli ślub! Zostaną rodzicami?
Sonda
Lubisz Małgorzatę Opczowską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany