Magda Meg Krzemień

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express

Opole 2022: To ona wygrała Debiuty. Wywiad z Magdą Meg Krzemień [Tylko u nas]

Magdalena Meg Krzemień wygrała Debiuty na festiwalu Opole 2022. Zwyciężczyni nagrody Karolinki im. Anny Jantar podczas rozmowy z "Super Expressem" wyznała, że miewa chwile zwątpienia. Opowiedziała również o tym, na co przeznaczy otrzymaną nagrodę finansową.

Podczas sobotniego koncertu Debiuty na festiwalu Opole 2022 niekwestionowaną liderką okazała się być Magdalena Meg Krzemień, która otrzymała nagrodę Karolinki im. Anny Jantar. Artystka nagrała już kilka własnych utworów, wystąpiła również w programach "The Voice of Poland" oraz "The Four. Bitwa o sławę". Monika Tumińska, dziennikarka "Super Expressu", w rozmowie z artystką zapytała ją o wygraną, emocje, jakie jej towarzyszyły, oraz plany na przyszłość. 

Magdalena Meg Krzemień przyznała, że w pierwszym momencie swojego występu była mocno zestresowana. Artystka wyjawiła, że przed ważnymi występami zdarza jej się nawet doświadczać ataków paniki, które związane są z ogromną tremą. 

Zobacz również: Zwycięzca Opola 2022 Wiktor Kowalski mieszkał u Tadeusza Rydzyka w akademiku! Wygadał, jak tam jest

Choć Magdalena Meg Krzemień jest niezwykle utalentowana i pracowita, w rozmowie z Moniką Tumińską wokalistka przyznała, że zdarzają jej się gorsze momenty, a nawet chwile zwątpienia. 

- Przyznam szczerze, że bywały różne chwile zwątpienia. (...) Ostatnio miałam takie chwile zwątpienia. Okazało się, że dostałam się do koncertu Debiutów, a teraz jestem tutaj i trzymam Karolinkę - mówiła szczęśliwa wokalistka. 

Magda Meg Krzemień kocha muzykę i wkłada w nią całe swoje serce. Artystka zdradziła "Super Expressowi", na co przeznaczy nagrodę pieniężną (czek na 30 tys. zł) - jak mówiła, pozwoli ona na sfinansowanie produkcji kolejnych utworów lub teledysków w jej wykonaniu. Opowiedziała nam również, kto stworzył dla niej niesamowitą kreację, w której pokazała się na Debiutach w Opolu

Utalentowana Magdalena Meg Krzemień zamierza kontynuować swoją muzyczną ścieżkę. Niewykluczone, że już za jakiś czas nagra własną płytę. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój jej kariery!

Nie tylko Magda Meg Krzemień triumfowała na Debiutach w Opolu. Nagrodę publiczności zdobył Wiktor Kowalski! Jesteście ciekawi, kim jest mężczyzna? Sprawdźcie tutaj!

Sonda
Koncert Debiuty na Festiwalu w Opolu 2022. Który z artystów, Twoim zdaniem, wypadł najlepiej?
Magdalena Meg Krzemień zwycieżyła debiuty w Opolu.Wiemy na co wyda swoją wygraną.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE