Uczennica Małgorzaty Rozenek bez skrępowania obnażyła piersi na mrozie. Gdzie ta dama?

2021-01-17 21:15
Uczennica Małgorzaty Rozenek bez skrępowania obnażyła piersi na mrozie. Fani skrępowani
Autor: AKPA

Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Projekt Lady". Kiedyś tańczyła na rurze, ale nie chciała związać z tym zajęciem całego życia. W programie przeszła metamorfozę. Dziś jej największą pasją są sporty walki. Wieja chwaliła się zdjęciami z morsowania. Teraz pokazała zdjęcie, na którym bez skrępowania obnażyła swoje piersi. Fani pytają, jaki miała w tym cel.

Uczennica Małgorzaty Rozenek-Majdan nauczyła się w programie dobrych manier. Jako nagrodę za zwycięstwo w show dostała 3. miesięczny kurs w Cambridge wart 70 tys. złotych. Dziewczyna nie była skrajnie zdemoralizowana. Zadaniem mentorek było uświadomienie jej, jaki ma cel w życiu. Wydaje się, że Wieja odnalazła go w sporcie. Brała udział w programie "Ninja Warrior Polska". Uczuciowo związała się z wojskowym, który musiał się o nią bardzo starać. Wieja lubi morsować. Tym razem opublikowała zdjęcie bez stanika. Celebrytka stoi na mrozie, ubrana w spodnie i czapkę. Fani pytają, co miała na myśli robiąc takie zdjęcie: - Jak to było... dama z projektu lady? No właśnie, chyba na czas projektu. A jak Wy postrzegacie zachowanie uczennicy Małgorzaty Rozenek-Majdan?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taką sportową brykę ma Patrycja Wieja

Rozenek CIERPI przez OGROMNY biust

ZOBACZ:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE