Słodki ciężar!

Paulina Krupińska narzeka na urlop z dziećmi. Fani wcale się nie dziwią...

2022-08-03 16:45

Paulina Krupińska (35 l.) udała się na kolejne wakacje! Towarzyszyły jej dzieci, 7-letnia Antonina oraz 5-letni Jędrzej. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki (46 l.), frontmana zespołu Zakopower, najpierw zwiedzała z pociechami zatłoczoną Wenecję. Najwyraźniej potem musieli nieco odpocząć od natłoku turystów, w związku z czym udali się do znacznie cichszego regionu Włoch, Umbrii. Modelka narzekała jednak na... dzieci. Fani to zrozumieli!

Paulina Krupińska-Bułecka narzeka na wakacjach. "Ten błogi stan i ciszę zakłócają moje dzieci" Który rodzic tego nie zna!

Paulina Krupińska-Bułecka jeszcze niedawno bawiła się na Majorce. Musiała odpocząć od plotek o kryzysie w swoim małżeństwie? Te zdążyła już stanowczo skomentować. Zachwycała się kolorem wody, przyznawała jednak, że najpiękniejsze są bałtyckie plaże. Teraz żona Sebastiana Karpiela-Bułecki, lidera zespołu Zakopower ponownie udała się na urlop. Jak opowiadała fanom, w tym roku wyjątkowo dopisuje jej szczęście z ilością wolnego czasu! Gdzie go spędza?

Swoją dwójkę pociech, 7-letnią Tosię, która ostatnio obchodziła urodziny, oraz 5-letniego Jędrzeja zabrała na wakacje do Włoch. Najpierw zwiedzali piękną Wenecję. Jest to jednak dosyć tłoczne miasto. Nic więc dziwnego w tym, że w poszukiwaniu chwili ochłody od upału, a także ciszy i spokoju udali się następnie do malowniczego regionu Umbrii. Paulina Krupińska poleciła to miejsce wszystkim spragnionym relaksu w nieco bardziej odludnej lokalizacji.

Jak jednak żartobliwie dodawała, od hałasu tak łatwo nie uciekła. Wszystko przez najmłodszych! Jak to dzieci, dokazywały wesoło, przy okazji generując sporą dawkę decybeli. Cóż, fani Pauliny Krupińkiej dobrze to zrozumieli. Który rodzic tego nie zna! Słodki harmider to wręcz nieodłączna część wakacji z dzieciakami.

Umbria ??❤️ Malowniczy region bez miliona turystów. Jeszcze w pełni nieodkryty?? dzięki temu jest tu taka cisza i spokój. Jedynie ten błogi stan i ciszę zakłócają moje dzieci??? - pisała na swoim koncie na Instagramie Paulina Krupińska. Fani dobrze to zrozumieli!

Paulina Krupińska-Bułecka pokazała, jak mieszka z rodziną! Zobaczcie więcej zdjęć dzieci gwiazdorskiej pary w naszej galerii poniżej.

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie
Sonda
Gdzie spędzasz wakacje 2022?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany