Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł zaręczył się z kuzynką swojej byłej żony! Zaproszą Kasię na wesele?! Burza komentarzy

i

Autor: Instagram Ślub od pierwszego wejrzenia: Paweł zaręczył się z kuzynką swojej byłej żony! Zaproszą Kasię na wesele?! Burza komentarzy

Ślub od pierwszego wejrzenia

Paweł zaręczył się z kuzynką swojej byłej żony! Zaproszą Kasię na wesele?! Burza komentarzy

2022-12-07 17:20

Paweł Olejnik wziął udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym eksperci połączyli go z Kasią. Ich małżeństwo nie przetrwało, a uczestnik związał się z kuzynką swojej byłej żony, która była na jego ślubie z Kasią. Teraz Paweł podzielił się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną i pokazał zdjęcia ze swoich zaręczyn. Jego wpis wywołał niemałe poruszenie internautów, którzy zastanawiają się, jak będzie wyglądało ich wesele.

Małżeństwo Pawła i Kasi wywoływało niemałe emocje wśród widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po pierwszych odcinkach wszyscy byli przekonani, że para jest niemal dla siebie stworzona. Tymczasem z każdym kolejnym tygodniem przekonywali się, jak bardzo się mylili. Małżeństwo zakończyło się rozwodem. Można jednak powiedzieć, że dzięki programowi Pawłowi udało się znaleźć miłość. Olejnik związał się z kuzynką Kasi, która była obecna na ich ślubie.

Wygląda na to, że ich związek ewoluował, o czym Paweł poinformował na swoim Instagramie.

- Jak dobrze wiecie chciałem znaleźć swoja druga połowę, z którą będę szczęśliwy i założę szczęśliwą rodzinę. Powierzyłem to zadanie ekspertom, jednak z wybraną partnerka nie umiałem nawiązać dłuższej znajomości co skutkowało szybką decyzją o rozwodzie - rozpoczyna swój wpis Paweł.

Uczestnik zauważa, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdyby nie wziął udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", nigdy nie poznałby Klaudii.

- Okazało się jednak, że na ślubie była moja obecna partnerka, na którą początkowo nie zwróciłem uwagi (wiadomo: ślub, kamery...). Na ślubie jednym z gości mojej wtedy żony była jej kuzynka i to właśnie z NIĄ zacząłem się spotykać. Tak właśnie poznałem swoją drugą połowę, a od dzisiaj narzeczoną - poinformował Paweł.

Jego wpis wywołał niemałe poruszenie internautów, którzy zastanawiają się, kto pojawi się na weselu.

- To będzie impreza w tym samym składzie? - śmieją się internauci.

Olejnik oświadczył się Klaudii w Mikołajki, 6 grudnia. Ukochana powiedziała tak. Zobaczcie niżej zdjęcia z ich zaręczyn.

Myślicie, że para zaprosi na tę uroczystość Kasię?

Sonda
Oglądasz 8. edycję programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"?
Nasi Partnerzy polecają