Adrianna Izydorczyk, Bartosz Gelner

i

Autor: AKPA

Adrianna Izydorczyk o scenach erotycznych w „Pokoleniu Ikea”

Piękna aktorka zagrała śmiałą rolę u boku Bartosza Gelnera. Jak wspomina to spotkanie?

2023-03-20 5:36

Adrianna Izydorczyk (30 l.) w filmie „Pokolenie Ikea” zagrała kilka scen erotycznych z Bartoszem Gelnerem (35 l.). Wcieliła się w postać Aleksandry, jednej z kochanek głównego bohatera. To jej pierwsza tak odważna rola. Na szczęście na planie mogła liczyć na pomoc bardziej doświadczonego kolegi po fachu.

Aktorzy często narzekają, że sceny erotyczne są dla nich krępujące a nawet stresujące. Piękna aktorka Adrianna Izydorczyk swoją rolę w filmie "Pokolenie Ikea" potraktowała jako wyzwanie. Nie ukrywa, że mogła liczyć na rady od starszego kolegi, który ma większe doświadczenie w kręceniu scen bliskości. - Bartosz Gelner bardzo dbał o mój komfort. Pytał się, czy wszystko w porządku, jak się czuję. Sam mi kiedyś powiedział, że to nie były dla niego pierwsze rozbierane sceny, więc miał większe doświadczenie. Jestem mu ogromnie wdzięczna za to, jak się zachowywał - mówi "Super Expressowi" Adrianna. - Odgłosy były dodawane w post produkcji, więc nie musiałam niczego udawać - zdradza aktorka. 

Na planie nie było konsultanta od spraw scen erotycznych, ale aktorzy zanim padł pierwszy klaps, omówili szczegóły. - Była wcześniej rozmowa na ten temat, czy w ogóle taki konsultant jest potrzebny, ponieważ omawialiśmy z Bartkiem i Dawidem (reżyserem przyp. redakcja) wszystkie kadry, które mają być zrobione. Ekipa na planie została ograniczona do minimum. Finalnie konsultant od scen erotycznych nie pojawił się u nas - opowiada Izydorczyk, dla której odważne sceny w gruncie rzeczy wcale nie stanowiły większego problemu. - To na pewno nie są łatwe sceny do odegrania, bo jednak trzeba się rozebrać. Dla mnie jest dużo ciężej zagrać sceny, w których trzeba się obnażyć emocjonalnie. Wszystko co było po scenie erotycznej było dla mnie o wiele trudniejsze niż samo rozebranie się przed kamerą. Przekonałam się, że jestem w stanie zagrać coś takiego i wyjść ze swojej strefy komfortu - tłumaczy wschodząca gwiazda polskiego kina.

Sonda
Magda Cielecka i Bartek Gelner pasują do siebie?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany