Szczegóły ceremonii

Pogrzeb Jana Nowickiego. Znamy dzień i godzinę. To tu zostanie pochowany

2022-12-08 13:49

Wciąż trudno uwierzyć, że Jan Nowicki (†83 l.) nie żyje. Wybitny aktor zmarł nagle w swoim domu w Krzewencie. Była przy nim jego ukochana żona Anna. I choć od tej tragicznej informacji minęła zaledwie doba, znamy już szczegóły ceremonii pożegnalnej gwiazdora. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Jana Nowickiego?

Śmierć Jana Nowickiego zaskoczyła wszystkich. Jak poinformował "Super Express", wszystko wydarzyło się nagle. W nocy z 6 na 7 grudnia stan zdrowia aktora pogorszył się. Artysta potrzebował pomocy swojej żony Anny. Prowadziła go za rękę w ich domu, gdy upadł. Na miejscu zjawiło się pogotowie.

– Jan był reanimowany. Niestety, nie udało się go uratować. Prawdopodobnie miał zawał – poinformowano nas. 

PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Jan Nowicki konał na rękach żony, musieli go reanimować. Tak wyglądały ostatnie chwile życia aktora

Pogrzeb Jana Nowickiego

"Super Express" dowiedział się, jak będzie wyglądał pogrzeb Jana Nowickiego. Ceremonia odbędzie się w środę, 14 grudnia 2022 roku, o godz. 13:00, w kościele parafialnym św. Urszuli w Kowalu. Po mszy żałobnej urna z prochami aktora spocznie na cmentarzu tuż obok kościoła, w grobowcu rodziny Nowickich, który aktor wybudował jeszcze za życia. 

Śmierć gwiazdora opłakuje całe jego rodzinne miasto. Przed Ochotniczą Strażą Pożarną, której Jan Nowicki był honorowym członkiem, do połowy masztu opuszczono flagi, na których powiewają teraz czarne kiry.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda imponujący grób rodziny Nowickich.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają