Półnaga Izabella Krzan wybrała się do lasu. Fani biją na alarm i ostrzegają przed niebezpieczeństwem!

2022-08-13 14:30

Izabella Krzan (27 l.) to modelka oraz gospodyni "Pytania na śniadanie", która tworzy zgrany duet z Tomaszem Kammelem (51 l.). Ostatnio kobieta opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wycieczki do lasu. Fani od razu zaczęli ją ostrzegać przed niebezpieczeństwem!

Półnaga Izabella Krzan wybrała się do lasu

i

Autor: AKPA/Piętka, Instagram/@izabellakrzan

Izabella Krzan to modelka oraz prezenterka telewizyjna związana ze stacją TVP. Kobieta prowadziła cykl reportaży "Lajk!" na antenie "Pytania na śniadanie", była hostessą w "Kole fortuny", gospodynią "Sylwestra marzeń z Dwójką" oraz współprowadzącą "Czaru par". Od 2021 roku tworzy zgrany duet z Tomaszem Kammelem w "Pytaniu na śniadanie". Para ta od razu zdobyła sympatię widzów. 

Krzan jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 272 tys. osób. Prezenterka chętnie korzysta ze swojej popularności i wchodzi we współprace reklamowe ze znanymi markami. Poza tym chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Ostatnie zdjęcie, które Izabella Krzan opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wycieczki do lasu. Kobieta ma na sobie tylko stanik, nisko opuszczone spodnie i sportowy kapelusz typu bucket. W komentarzach od razu pojawiły się komplementy od zachwyconych fanów. Inni postanowili zwrócić prezenterce uwagę na bardzo ważną kwestię. Ostrzegali, że rozbieranie się w lesie nie jest dobrym pomysłem, ponieważ trwa sezon na kleszcze. Te maleńkie pajęczaki przenoszą bardzo niebezpieczne choroby: boreliozę oraz kleszczowe zapalenie mózgu. Z tego powodu w miejscach takich jak ogrody, lasy, parki oraz łąki warto nosić odzież z długimi rękawami i nogawkami. W komentarzach możemy przeczytać:

Super moda, ale obawiałbym się zwierzaków zwłaszcza tych najmniejszych

Uważaj na kleszcze 

Pani Izo, nie można rozbierać się w lesie, kleszcze!

I cyk, kleszcz!

Myślicie, że prezenterka weźmie sobie rady internautów do serca?

Zobacz w naszej galerii, jak mieszka Izabella Krzan!

Nie uwierzycie, jakie wykształcenie ma Iza Krzan z "Koła fortuny". Co ona robi w telewizji?!
Sonda
Czy chronisz się przed kleszczami w czasie spacerów?