Półnaga Izabella Krzan wybrała się do lasu

i

Autor: AKPA/Piętka, Instagram/@izabellakrzan

Weźmie do serca rady fanów?

Półnaga Izabella Krzan wybrała się do lasu. Fani biją na alarm i ostrzegają przed niebezpieczeństwem!

2022-08-13 14:30

Izabella Krzan (27 l.) to modelka oraz gospodyni "Pytania na śniadanie", która tworzy zgrany duet z Tomaszem Kammelem (51 l.). Ostatnio kobieta opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wycieczki do lasu. Fani od razu zaczęli ją ostrzegać przed niebezpieczeństwem!

Izabella Krzan to modelka oraz prezenterka telewizyjna związana ze stacją TVP. Kobieta prowadziła cykl reportaży "Lajk!" na antenie "Pytania na śniadanie", była hostessą w "Kole fortuny", gospodynią "Sylwestra marzeń z Dwójką" oraz współprowadzącą "Czaru par". Od 2021 roku tworzy zgrany duet z Tomaszem Kammelem w "Pytaniu na śniadanie". Para ta od razu zdobyła sympatię widzów. 

Krzan jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 272 tys. osób. Prezenterka chętnie korzysta ze swojej popularności i wchodzi we współprace reklamowe ze znanymi markami. Poza tym chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Ostatnie zdjęcie, które Izabella Krzan opublikowała na swoim profilu zdjęcie z wycieczki do lasu. Kobieta ma na sobie tylko stanik, nisko opuszczone spodnie i sportowy kapelusz typu bucket. W komentarzach od razu pojawiły się komplementy od zachwyconych fanów. Inni postanowili zwrócić prezenterce uwagę na bardzo ważną kwestię. Ostrzegali, że rozbieranie się w lesie nie jest dobrym pomysłem, ponieważ trwa sezon na kleszcze. Te maleńkie pajęczaki przenoszą bardzo niebezpieczne choroby: boreliozę oraz kleszczowe zapalenie mózgu. Z tego powodu w miejscach takich jak ogrody, lasy, parki oraz łąki warto nosić odzież z długimi rękawami i nogawkami. W komentarzach możemy przeczytać:

Super moda, ale obawiałbym się zwierzaków zwłaszcza tych najmniejszych

Uważaj na kleszcze 

Pani Izo, nie można rozbierać się w lesie, kleszcze!

I cyk, kleszcz!

Myślicie, że prezenterka weźmie sobie rady internautów do serca?

Zobacz w naszej galerii, jak mieszka Izabella Krzan!

Nie uwierzycie, jakie wykształcenie ma Iza Krzan z "Koła fortuny". Co ona robi w telewizji?!
Sonda
Czy chronisz się przed kleszczami w czasie spacerów?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE