Polsat rozbija bank, największa na świecie gwiazda wystąpi na ich Sylwestrze! Miliony Polaków OSZALEJĄ!

i

Autor: AKPA Polsat rozbija bank, największa na świecie gwiazda wystąpi na ich Sylwestrze! Miliony Polaków OSZALEJĄ!

Polsat rozbija bank, największa na świecie gwiazda wystąpi na ich Sylwestrze! Miliony Polaków OSZALEJĄ!

2022-12-16 18:30

Wygląda na to, że w tym roku Polsat zdecydowanie rozbije bank i w sylwestrową noc przyciągnie miliony widzów przed ekrany. Nina Terentiew, która ustępuje stanowisko dyrektor programowej, najwidoczniej chce zakończyć swoją kadencję z wielkim przytupem. Polsat ściąga na Sylwestra jedną z największych na świecie i najbardziej popularnych gwiazd. Nie straszne im nawet jej zaporowe honorarium, które wynosi nawet kilka milionów dolarów.

Informator pracujący w Polsacie w rozmowie z Plotkiem zdradził, że stacja w tym roku ma zamiar przygotować prawdziwą petardę na sylwestrową noc. Trwają negocjacje z kilkoma światowymi gwiazdami, a jedną z nich jest Shakira, która może pochwalić się ponad 120 milionami obserwatorów w sieci. Jej przeboje są znane i bardzo lubiane przez miliony Polaków, utwory tej piosenkarki często znajdowały się na polskich listach przebojów.

- Po namyśle góra uznała jednak, że widzowie właśnie teraz zasłużyli na coś naprawdę wyjątkowego. Prowadzimy więc ostre negocjacje z trzema dużymi zagranicznymi gwiazdami, a jedną z nich jest… Shakira! powiedział portalowi pracownik Polsatu.

Na jej występie podczas sylwestrowej nocy bardzo zależy Ninie Terentiew, która ostatni rok pełni rolę dyrektor programowej.

- Nina uznała, że występ takiej megagwiazdy byłby doskonałym ukoronowaniem jej rządów jako dyrektor programowej. W dodatku każdy zna hity Shakiry, więc z pewnością rozgrzałyby one widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów do czerwoności.

Podobno władzom Polsatu nie straszne też zaporowe honorarium Shakiry, która ceni się w milionach dolarów.

- Szefostwa nie przestraszyła nawet zaporowa stawka, bo Shakira życzy sobie podobno nawet milion dolarów za wykonanie dwóch piosenek – mówi źródło Plotka. 

Będziecie oglądać Sylwestra w Polsacie dla Shakiry? Piszcie w komentarzach i oddajcie głos w sondzie niżej.

Sonda
Czy w Sylwestra obejrzysz Polsat dla występu Shakiry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany