Porażka Hakiela w "Tańcu z Gwiazdami". Nie do wiary, w czyich ramionach znalazł pocieszenie. Co za słodki widok!

2024-03-05 7:00

Chyba nie tak miał wyglądać jego wielki powrót do „Tańca z Gwiazdami”. Marcin Hakiel (40 l.) zatańczył ze słynną królową życia Dagmarą Kaźmierską (48 l.) i zdobyli najmniej punktów ze wszystkich par... Na szczęście tancerza wspierała ukochana Dominika, a przede wszystkim dzieci - Adam (15 l.) i Helenka (11 l.). Zobaczcie, co za kulisami zrobiła córka Marcina.

Dzieci wspierają Marcina Hakiela w "Tańcu z Gwiazdami"

Marcin Hakiel wrócił na parkiet Tańca z Gwiazdami po długich 15 latach. Drugą edycję show, gdy ten produkował jeszcze TVN, wygrał razem ze swoją przyszłą żoną Katarzyną Cichopek (41 l.). Tym razem z wygraną może być trudno. Gwiazdą, z którą tańczy Marcin, jest Dagmara Kaźmierska. Nie dość, że mówi się, że tych dwoje za sobą nie przepada, to jeszcze celebrytka przeszła niedawno poważną operacje nógi. I choć w minioną niedzielę, podczas pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami", dawała z siebie wszystko, jurorzy byli dla niej bardzo surowi. Iwona Pavlović (61 l.) oceniła taniec celebyrtki i tancerza jedynie na 2 punkty.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ: "Taniec z Gwiazdami". Aktorka ze złamanym żebrem. Kaźmierska nakrzyczała na Pavlović. Sokołowska czarnym koniem? RELACJA

Na szczęście Marcin Hakiel miał mocną drużynę wsparcia. Na widowni zasiadły jego dzieci, która jeszcze nie miały okazji gościć na planie kultowego programu, w którym narodziła się miłość ich rodziców. Nie zabrakło też nowej partnerki Hakiela – Dominiki. Helenka w czasie przerwy reklamowej nagrodziła tatę czułym uściskiem. Z takim wsparciem Marcin niemal unosił się nad parkietem!

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądały kulisy pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami".

Marcin Hakiel o powrocie to TAŃCA Z GWIAZDAMI. „MÓJ CEL JEST TAKI, ABY PRZEŻYĆ”
Sonda
Oglądasz nową edycję show "Taniec z Gwiazdami"?
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany