Prawdziwa piękność na Eurowizji. Emma nie boi się głębokich dekoltów [ZDJĘCIA]

2022-05-07 10:32
Eurowizja 2022. Emma Muscat
Autor: Emma Muscat/Instagram Piękna piosenkarka reprezentuje Maltę

Eurowizja 2022 startuje już 10 maja. W drugim półfinale (12 maja, czwartek) wystartuje reprezentant Polski, Krystian Ochman (23 l.). Zwycięzca 11. edycji "The Voice of Poland" oraz laureat Nagrody Publiczności w koncercie „Premiery” na 58. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, będzie miał mocnych rywali podczas 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Jedną z jego konkurentek będzie jego rówieśniczka z Malty, Emma Muscat.

Eurowizja 2022 odbywa się w Turynie. Wszystko dzięki zwycięstwu zespołu Måneskin na zeszłorocznej Eurowizji. Polska ma bardzo mocnych rywali. Wystarczy wspomnieć, że do konkursu po latach powraca fiński zespół The Rasmus z piosenką "Jezebel". Wśród faworytów są także Sam Ryder ("Space Man") z Wielkiej Brytanii, Alvan i Ahez ("Fulenn") z Francji, czy też Cornelia Jakobs ("Hold Me Closer") ze Szwecji. Nie można zapominać także o reprezentantach Ukrainy, hip-hopowym zespole Kalush Orchestra ("Stefania). 

Krystian Ochman, czyli wnuk słynnego śpiewaka operowego Wiesława Ochmana (85 l.), na Eurowizji występuje z piosenką "River". Nasz reprezentant znalazł się nawet w głosowaniu na faworyta OGAE 2022. Uplasował się na 7. miejscu. Głosowanie wygrała Cornelia Jakobs (30 l.), która w 2008 roku brała udział w szwedzkim "Idolu", gdzie nie przeszła do kolejnej rundy, skrytykowana przez jurora z Andersa Bagge (przegrał z nią w eliminacjach do Eurowizji i przeprosił za dawną krytykę).

Jeśli chodzi o Miss Foto na Eurowizji to bez wątpienia może zostać nią Emma Muscat (23 l.). Reprezentantka Malty zaśpiewa utwór „I Am What I Am”. Piosenkarka jest także modelką, która robi karierę we Włoszech. Pochodzi z zamożnej rodziny, jej rodzice prowadzą firmę odzieżową dla kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci. Brała udział w kilku talent-show. W swoim dorobku ma m.in. występ z Erosem Ramazzottim. Emma Muscat nie boi się pozować w bardzo odważnych kreacjach. Jej wymiary to: 84/61/86, a rozmiar stanika 85B.

Finał Eurowizja 2022 odbędzie się w sobotę, 14 maja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE