Rafał Brzozowski nie jest już singlem!

i

Autor: AKPA/Piętka

Nowa miłość

Rafał Brzozowski nie jest już singlem! Prezenter TVP opowiedział o nowej ukochanej

2022-08-25 9:20

Rafał Brzozowski (41 l.) to jeden z najpopularniejszych prezenterów stacji TVP, znany m.in. z programu "Jaka to melodia?". Rok temu mężczyzna zakończył długoletni związek z modelką, Anną Tarnowską (36 l.). W ostatniej rozmowie z portalem Jastrząb Post Brzozowski zdradził, że nie jest już singlem! Co wiemy o jego nowej partnerce?

Rafał Brzozowski to piosenkarz i prezenter telewizyjny, który od 2017 roku związany jest z Telewizją Polską. W ciągu kilku lat swojej kariery w TVP prowadził koncerty i widowiska muzyczne, a także programy rozrywkowe takie jak "Koło fortuny", "Jaka to melodia" czy "The Voice Senior". Prywatnie Brzozowski był narzeczonym modelki, Anny Tarnowskiej. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czas. Para rozstała się w 2021 roku, po 8 latach związku. Krótko po zakończeniu relacji z prezenterem TVP, Tarnowska związała się z biznesmenem, Christianem Lavallem. Kobieta niedawno urodziła dziecko. Szczęście uśmiechnęło się również do Brzozowskiego. Po roku od rozstania z narzeczoną, mężczyzna znów jest w związku! Zdradził to w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Szybkie Pytania z Rafałem Brzozowskim

Muszę powiedzieć, że dla kogoś mi serduszko trochę zabiło, ale to wszystko jest bardzo piękne, spokojne i niech tak się rozwija. 

Wiadomo, że nowa ukochana prezentera TVP nie jest związana ze światem show-biznesu. Mężczyzna wiele przeszedł w swoich poprzednich relacjach i teraz zależy mu na powolnym rozwijaniu nowego związku.

Podchodzę do nowych relacji z dużą dozą bezpieczeństwa, na spokojnie. I muszę powiedzieć, że co ma być to będzie. Trzeba to teraz wszystko na spokojnie wyważyć, ale też powoli się otworzyć emocjonalnie - dodał.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Zobacz w naszej galerii, jak mieszka Rafał Brzozowski

Sonda
Lubisz muzykę Rafała Brzozowskiego?
Nasi Partnerzy polecają