Brzozowski o szczegółach choroby, która zabiła Witolda Paszta. "Z miesiąca na miesiąc był coraz słabszy..."

2022-02-24 8:01
Brzozowski o szczegółach choroby, która zabiła Witolda Paszta. Z miesiąca na miesiąc był coraz słabszy...
Autor: AKPA Brzozowski o szczegółach choroby, która zabiła Witolda Paszta. "Z miesiąca na miesiąc był coraz słabszy..."

Rafał Brzozowski, który prowadził "The Voice Senior" bardzo zżył się z Witoldem Pasztem. Prezenter wyjawił teraz, że już od dłuższego czasu było wiadomo, że trener nie jest w najlepszym stanie. "Choroba go wyniszczała" - mówi wprost Brzozowski i ujawnia więcej smutnych szczegółów.

W dniu finału "The Voice Senior" Witold Paszt nie pojawił się w studio, jednak zapewniał we wpisie na swoim Instagramie, że ma się dobrze i odpoczywa w domu, gdzie dochodzi do siebie po chorobie. Również jego córka Natalia zapewniała, że tata ma się dobrze, jednak nie chciała mówić o szczegółach jego choroby. Dwa tygodnie później do mediów dotarła wiadomość o śmierci trenera, która była sporym szokiem dla rzeszy jego fanów i najbliższych mu osób.

NIE PRZEGAP: Królikowski ZOSTAWIŁ Opozdę z dzieckiem?! "Antek ma już NOWĄ DZIEWCZYNĘ, Joasia jest ZROZPACZONA"!

Córki Witolda Paszta nie poinformowały o tym, co było oficjalną przyczyną jego śmierci. W oświadczeniu na Instagramie wyjawiły tylko, że trzy razy walczył z koronawirusem.

- Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył. Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt - poinformowały córki Paszta na jego Instagramie.

Teraz głos w sprawie śmierci jurora zabrał Rafał Brzozowski, który zdążył się z nim bardzo zżyć za kulisami show TVP. Okazuje się, że produkcja od dawna wiedziała o problemach zdrowotnych Paszta. Jego stan był bardzo poważny i pogarszał się z miesiąca na miesiąc.

- Wszyscy wiedzieliśmy, że mocno choruje. Z miesiąca na miesiąc był coraz słabszy. Choroba go wyniszczała, ale był dzielny i bardzo walczył. Chciał żyć. To był wspaniały człowiek, który kochał muzykę i zostawił po sobie pustkę. Dzielnie walczył i się nie poddawał - wyznał Rafał Brzozowski w rozmowie z "Faktem".

NIE PRZEGAP: Jego nieślubne dzieci ZNIKAJĄ BEZ ŚLADU! Skandale i kochanki Władimira Putina!

Sonda
Oglądasz The Voice Senior?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE