Rafał Brzozowski pokazał mamę. Wcześniej dowiedzieliśmy się prawdy o jego ojcu

2021-05-26 16:01
Rafał Brzozowski
Autor: AKPA Rafał Brzozowski

Tuż przed Dniem Matki wyszło na jaw, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego. Zdzisław Brzozowski to znany i utytułowany zapaśnik z licznymi sukcesami na koncie. Podobnie jak syn skończył AWF w Warszawie. 26 maja piosenkarz, który reprezentował Polskę na Eurowizji, pochwalił się swoją mamą.

- Mamo, chciałbym Ci podziękować. Dzięki Tobie idę zawsze z podniesioną głową i nigdy sam. Zawsze dajesz mi oparcie i zawsze wiem, że mogę na Ciebie liczyć – także w momentach najtrudniejszych. Dziękuję Ci za to, szczególnie dziś, w dniu Twojego święta - napisał rafał Brzozowski na Instagramie. 

Rafał Brzozowski był wychowywany przez mamę Grażynę w Nowym Dworze Mazowieckim. - Grał na weselach, ciężko pracował, próbował zarobić jakieś pieniądze, trochę nas odciążyć. Przez długie lata nikt nie spodziewał się, on chyba też, że będzie wokalistą  - mówiła pani Brzozowska w programie "Uwaga" TVN.

Właśnie dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego! Aż nam opadła szczęka! [ZDJĘCIA]

Zdjęcie mamy Rafała Brzozowskiego znajdziesz w galerii znanych Polaków, którzy pochwalili się swoimi mamami. W niej m.in. mamy: Pawła Małaszyńskiego, Doroty Choteckiej i Cezarego Pazury.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE